Hogyan kezdjek hozzá!

Bátortalan képe

Szeretném a nagyérdemű segítségét kérni.
Kezdő Drupal felhasználó szeretnék lenni, de sajna a telepítésen kívül igazából nem jutottam tovább. Fogalmam sincs, hogy merre kell elindulnom.
Első lépésként letöltöttem egy theme-t és sikerült is installálnom, de....
És itt a gond, nem tudom, hogy kell menüt szerkeszteni, és egyáltalán a tartalmat kezelni. Ehhez megpróbáltam végignézni a drupallal foglakozó témákat elolvasni a neten, de hát egyértelmű segítséget nem találtam.
Pedig ha van a telepítésről egy lépésről-lépésre útmutató itt az oldalon, akkor az elindulást miért nem segíti senki? Át böngésztem az oldalt és igazából, számomra is érthető formában nem találtam leírást. Lehet hogy van, de én nem találtam. :(
Tudom nem mindenkinek kell a segítség, de az olyanok mint én, esetleg nagyon hálásak lennének érte.
Olyan szájbarágós, alsótagozatos szintű kézenfogós, vezetgetős magyarázat kéne, ami azzal kezdi, hogy klikkelj az XY linkre, hogy megnyíljon az admin felület, stb... stb...
Tud valaki ilyen jellegű leírást valahol, vagy esetleg leírná valaki ide?
Reménykedve várom az útmutatást. :(

Drupal verzió: 
Balogh Zoltán képe

Kezdetnek jó lesz, mire kiolvasod lehet meglesz 7-esre is.

0
0
Bátortalan képe

Köszi ezzel még nem találkoztam. :) Már ezért megérte ide írni.
Remélem nem vesztem el a lelkesedésemet a sok eddigi kudarc hatására.
PHP-Fusion-ról akarok átnyergelni, remélem sikerül. :)

0
0
vajdasági képe

Sikerulni fog, legyel nyugott, az a kony valoban nagyon hasznos, enis azzal kezdtem es nekem is nagyon sokat segitett.

1
0
Bátortalan képe

A fusionról térnék át a drupalra, és hát a fusion mindenben "felhasználóbarát" kialakítású, ha egyszer ráérez az ember akkor megy minden simán. Remélem ez is olyan lesz, csak még szokni kell a kezelőfelületet. Eléggé idegen még a dolog, de próbálgatom.

0
0