Views Slideshow működési probléma

gszoke képe

Sziasztok,

A views slideshow -val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

A probléma, hogy az összeállított view, ami block-ként jeleníthető meg(itt van a slideshow beállítva) össz-vissz képeket produkál mozgás nélkül.
Egyébként szűrésként CCK-s képeket veszek ki bizonyos tartalmakból, ezeket kellene singleframe-ként megjeleníteni beállítás szerint.

Ami nincs az a jquery-s működés, csak maguk a képek.

Olvastam, amit lehetett.

views2-t használok, slideshow2 vel, jquery UI is fent van, szóval látszólag minden OK.

Van esetleg valami ötletetek,mi lehet a gond?

Köszönöm.
Üdv.:
Gábor

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
snufkin képe

ha meg nem hasznalsz nagyon intenziven viewst/views-slideshowt, akkor valts szerintem views 3.x-re es views slideshow 3.x-re, 2.x-el mar nagyon kevesen foglalkoznak.

0
0
gszoke képe

a tippet megcsináltam, minden 3x, de sajna a helyzet u.a.

nincs mozgás, megjelenik a kép és ennyi.

Van esetleg további ötlet?

Üdv.:
Gábor

0
0
Den képe

Az újabb views alatt már a views admin oldalon előnézeti képen is megy a slideshow. Nincs véletlen a devel_themer modulod bekapcsolva?

Nincs egy url, ahol meg lehet nézni, mi a baja? Javascripteket beolvassa biztosan? Firebuggal megvizsgálva mit mond?

0
0
gszoke képe

most akartem beküldeni, hogy js -összefüggő hiba lesz:

views_slideshow_cycle.js

Message: Object doesn't support this property or method
Line: 369
Char: 7
Code: 0
URI: http://localhost/buyway/sites/all/modules/views_slideshow/contrib/views_...

Igen a devel modul-lal kapcs. problémát nemrég olvastam, de azokat is kikapcsoltam.

Olvastam arról is, ha többszőr van behívva u.a. a js, akkor az is gond lehet, de ez sem áll fenn jelenleg.

Mire utalhat ez a hiba?

0
0
gszoke képe

miután visszaraktam a 2x verziókat, nincs js hiba ?!

0
0
gszoke képe

Csináltam egy teljesen friss telepítést 6x

és felraktam csak a feltétlen szükséges mosulokat, hogy megnézzem nem akad e össze valamivel.

Nem megy, a jelenség u.a.

Találkozott valaki hasonlóval?

Esetleg ötlet, mi lehet a gond?

Üdv.:
Gábor

0
0
szantog képe

Böngésző oprendszer? Privát böngészésben is ugyanolyan? Nincs deeplink, hogy meg lehessen nézni?

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

gszoke képe

a segítő szándékot

link: http://www.viewslideshow.diasolutions.hu/

user:admin
pw: tesztteszt

0
0
szantog képe

Rossz a nézeted. A kimenetben a két kép egyetlen views sor eredménye.
Próbáld meg először a nézet típusát html listára állítani, és ami úgy gyúrni a nézetet, hogy mindegyik kép előtt egy-egy pötty legyen.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

gszoke képe

EZ az út vezetett el a megoldáshoz, de nem a fent írtak volt az.

Alapvetően olyan slideshwt csináltam, ahol 4 kép jelenik meg egymás mellett, a nézetben 4 elem volt beállítva, ami egy slide-on jelenik meg és az effect ScrollLeft.

Viszont teszt miatt egyenlőre csak 2 olyan tartalmam volt amiből jött az input.

Ez volt az ok, amiért így jelenítette meg, és nem volt slideshow.

Amint felvittem további tartalmat (min 4.) minden rendben volt.

Illetve, ha állítottam az 1 slide-on megjelenő elemszámon (2-re) akkor is rendben van a dolog.

Nem gondoltam volna, hogy ez okozhatta a problémát, de tanulságként mindenképpen jó lesz, hátha valaki belefut hasonlóba.

Mindenkinek köszönöm a segítséget.

Üdv.:
Gábor

0
0
gszoke képe

a segítő szándékot

link: http://www.viewslideshow.diasolutions.hu/

user:admin
pw: tesztteszt

0
0
aboros képe

amit összeraktál csak szükségesekből és mégse megy, összecsmagolod adatbázisostul? kipróbálom szívesen, hogy ugyan az a konstelláció nálam megy e.

0
0

-
clear: both;

gszoke képe

küldöm..., köszi

0
0