views mező tartalmak kiolvasása node alatt

gszoke képe

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni az alábbiak tekintetében:

Egy beolvasott views objektumon végigmenve szeretném kiíratni a mezőinek tartalmát.

Mindez egy node-ban történne, annak .tlp.php filejában.
$view = views_get_view($name, $reset);
segítségével töltöm be a view-t, viszont nem jövök rá hogyan lehet ezek után az egyes mezők tartalmát kiolvasni és kiíratni.

Ismerem a views_embed_view használatát, és hogy hogyan lehet sminkelni az egyes nézetek kimeneti mezőit views-view-fields.tpl.php segítségével, de most nem erre lenne szükségem.

A végeredmény hasonló lenne, mint a views_embed_view esetén, de most az egyesmezők tartalmára külön-külön lenne szükségem.

Van esetleg valakinek ötlete, hogyan lehetne megvalósítani?

Köszönöm.
Üdv.:
Gábor

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
szantog képe

Asszem, hogy egy $view->execute és utána már a view ojjectben ott van, ami kell.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

gszoke képe

bocs, azt elfelejtettem írni, hogy az is megvan, de utána nem tudom, hogy hívjam meg a mező tartalmakat, már próbáltam, többféleképpen, kiindulva egy adott views export sémából is.

Ötlet?

0
0
szantog képe

Devel modul felrak, és dsm($view), onnan összevadászod, ami kell.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

gszoke képe

köszi, megnézem

0
0