view-n ne szerepeljen a tartalom címe

gyuri2012 képe

Hogyan lehet megoldani, 6.x, galand, hogy egy teljes tartalmakat listázó view-n ne szerepeljenek a tartalmak címei?

Drupal verzió: 
Fórum: 
csakiistvan képe

Field alapú Views? Ha az, kapcsold ki a fieldet a megjelentetésből.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

gyuri2012 képe

Nem!
Stilus: tartalom, (teljes tartalom)
Formázatlan.

0
0
eMeLA képe

A Sorstílust állítsd át Mezőkre.
És add hozzá azokat a mezőket melyekre szükséged van.

0
0

...mit tudok: http://web.termuves.hu

gyuri2012 képe

No de akkor hogyan sminkeljem..., ahogy ha teljes tartalom, akkor a node.tpl.php-val tettem volna?

0
0
eMeLA képe

Mit nem tudsz rajta sminkelni ?

2
0

...mit tudok: http://web.termuves.hu

gyuri2012 képe

Hát..., bocs ha értetlen vagyok és köszönöm a segítséget!
Elméletileg úgy csináltam volna, hogy listázom a szükséges tartalmakat (teljes nézetét), és a tartalomtípushoz tartozó node.tpl.php kiíratom a számomra szükséges változókat a megfelelő formában.
Mondjuk táblázattal: ha van egy fénykép és keresznév, vezetéknév, honlap, stb... mezők.
Első oszlopban a fénykép, második oszlop lenne egy másik, több soros táblázat, aminek első sorában a vezetéknév, másodikban a keresznév, harmadikban a ...
Szűval a fénykép jobb oldalán egy oszlopban soronként egy-egy mező.

Illetve már a kép linkjét is magam generáltam volna, mivel azt akarom, hogy a képre kattintva egy honlap cck link mezőben találhatű url-re ugorjon...

Ez így működne, csak mivel teljes nézet, a listán kiírja a tartalmak neveit is, ami viszont nem kell. (illetve az is a kép mellé kellene, és ugyanarra link, mint a kép)

Ha viszont a sorstílust: mezőkre állítom, és a megfelelő mezőket berakom..., akkor megjeleníti a mezőket, de hiába van meg a két -m a node.tpl.php-ban, nem fogja annak megfelelően elrendezni.

Azt nem tudom, hogy hogyan lehet ilyen megjelenítést kialakítani, ha sorstílus: mezők. Nézegettem a views-view....tpl.php -kat, de elfogytak az ötleteim.

0
0