A táblák nem törlődnek ki normálisan

vikicica22 képe

Hello mindenki!

Észrevettem, hogy modulok eltávolítása után maradnak dolgok a mysql adatbázisban.

A system táblát nézegettem és látom, hogy sok olyan dolog van benne, ami már régen ki lett törölve az oldalból de mégis ott maradt.
Gyorsan felkutattam egy olyan modult ami system tablát törli. system_table_cleaner.

Mikor ezt feltelepítettem elszörnyedtem, hogy nagyon - nagyon sok modul bejegyzése van benne amit már régen töröltem az oldalból de még mindig ott van a system táblában "feleslegesen"?. (volt olyan modul bejegyzés benne amit már 1 éve kiszedtem az oldalból mert mással tudtam helyettesíteni.)

Ezzel a modullal lehet törölni a dolgokat de nem, tudom hogy valójában kitörlődik-e véglegesen minden olyan felesleges dolog az oldalból ami eddig fel volt telepítve majd eltávolításra került.

Esetleg létezik más használható modul, amit erre a célra használtok? Végleg kitöröl mindent az oldalból ami felesleges. pl.: eltávolított modul, eltávolított modulok bejegyzéseit, létrehozott menüpontokat stb... stb... Nagytakarítást végezne az oldalon nem csak a system táblázatban.

Várom a válaszotokat, tapasztalatokat ezzel kapcsolatban.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: