Meta tag-ek nem láthatók

Luigi.hu képe

A http://www.mkhulladekudvar.hu weboldalra feltelepítettem a Nodewords 6.x-1.13 verziójú modult, engedélyeztem a basic meta tags opciót is és az adott node-on kitöltöttem leggyakoribb meta tag-eket is (pl. description, keywords stb.) de az oldal forrását megtekintve azok nem jelennek meg.

Találkoztatok-e már ilyen problémával, ill. hogyan lehetne a meta tag-ket "láthatóvá tenni"?
Köszönöm.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
aksza képe

Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem nem kell, hogy ez benne legyen a kódban, de ettől még úgy látják a keresők mintha benne lenne.

0
0
Luigi.hu képe

ahol szintén a Nodewords van fenn, és ha ott nézem meg az oldal forrását, akkor láthatóak a beállított meta tag-ek (description, keywords stb.).

Mi a csuda lehet az oka, hogy itt nem láthatóak ezek?

0
0
vajdasági képe

Eddig latszottak es csak most nem latszanak, vagy eddig sosem voltak fent? A sminkedben a page.tpl.php -ben van egy ilyen  print $head sorod a <head> utan de meg a <title> elott?

0
0
Luigi.hu képe

és megnéztem több más oldalt is, de az sehol sem látható, ami igen aggasztó. :-(

Próbaképpen a sminket átkapcsoltam a standard Garland-ra, és úgy sem láthatók az oldal forrásában a meta tag-ek.

Van egy ősrégi oldal, amin hasonlók a beállítások, és ott látszik minden: http://www.tudatospenzteremtes.hu

Na, ezt mi okozhatja?

0
0
Luigi.hu képe

aminek az még a nagy előnye, hogy a views vagy taxonomia oldalakhoz is könnyen hozzáadhatók vele a meta tag-ek.

0
0
zionduc képe

Szia Lajos!

Az /admin/content/nodewords/meta-tags oldalon találsz egy "Meta tags to output in HTML" szakaszt, ahol ki tudod pipálni a jelölőnégyzetekben, hogy melyik meta jelölők jelennek meg az oldalak HEAD részében.

1
0

Írj rám, ha érdekel a Győri Drupal Használói Találkozó.

vikicica22 képe

Print Screen tudnál készíteni a Nodewords beállítások-ról és a Default and specific meta tags oldalról? Így látnák miket állítottál be.

0
0