Internal Server Error Drupal 6.19-ről 6.20-ra frissítés után

Mcsaba képe

Sziasztok!

A Drupal 6.19 verziójáról frissítettem 6.20-ra. Ezután a címoldalon kívül minden oldal helyett az 500 Internal Server Error hibaüzenet jelenik meg:
Itt nézhető meg a hiba. Az oldalon kattints bármelyik menüpontra, a hibaüzi fog megjelenni.
A frissítést ugyanúgy hajtottam végre, mint a korábbiaknál, eddig semmi probléma nem jelentkezett. A tárhelyem a GoDaddynél van, szerintük semmi probléma a hosttal. Két honlapommal is ugyanez történt közvetlenül frissítés után. Ha másik html-fájlt töltök fel a szerverre, azt normálisan megnyitja, tehát egyértelműen a drupal rendszerében bekövetkezett változásban lehet az ok.
Történt olyan változás a 6.20-as verzióban, ami ezt a hibát okozza?

Köszönöm és Boldog Újévet kívánok minden Drupal-használónak és fejlesztőnek!

Mónus Csaba

Drupal verzió: 
Illyés Edit képe

laoudosis képe

Engem is érdekelne a megoldás, én DP 7-est akartam telepíteni és ugyanaz a hibaüzenet. ASCII módban töltöttem fel a fájlt és 644-re módosítottam a jogokat. Sajnos nem segített.

0
0

LAou

laoudosis képe

Ha átnevezem a .htaccess fájlt viszont az oldal megjelenik. De akkor minek van egyáltalán ez a fájl?

0
0

LAou

laoudosis képe

Az ASCII módban való feltöltés mégis megoldotta a problémát, tehát neked is ajánlom, hogy a .htaccess fájlt ASCII módban töltsd fel.

0
0

LAou

Mcsaba képe

Köszönöm a válaszokat, de eddig nincs eredmény.
Próbáltam átnevezni/törölni is a .htaccess fájlt, az oldalak nem jönnek be. Vagy Internal Server Error, vagy pedig "Jaj, ez a link nem létezik".
Hiába töltöm ASCII-ban is, állítom át a jogosultságokat, semmi változás. Kár volt az update.
Ha pár nap múlva megjelenik a Drupal 7, megpróbálom azt feltelepíteni, remélem, azzal működni fognak, legfeljebb újraindítom az egész webhelyet.

0
0

Mónus Csaba
-----------------------------
www.aktivszakszervezet.hu
www.clubsforyou.net

aries képe

A cache* adatbázistáblák tartalmát ürítsd ki és próbáld újra.

0
0
laoudosis képe

Ahogy tegnap írtam, nekem elindult az ASCII másolás után, de ma már megint nem megy, ugyan az a szöveg, mint neked. Tanácstalanság :(

0
0

LAou