Hírlevél (simplenews) regisztrációra egy email küldés

simont képe

Sziasztok!
Drupal 6.19. Simplenews hírlevél küldő modul szépen működik. Kb. 300 feliratkozott van eddig.
Az lenne az igény, ha valaki feliratkozik a hírlevélre (regisztrált, nem regisztrált felhasználó) kapjon egy emailt, amit a felhasználó ír meg, és link is van benne. Ha lehet, fájlt is lehessen csatolni, de ez nem követelmény.
Van valakinek ötlete?
Triggers modullal próbálkoztam, de nincs ilyen akció.
Köszönöm előre is!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
aruna képe

nem teljesen értem:

"Az lenne az igény, ha valaki feliratkozik a hírlevélre (regisztrált, nem regisztrált felhasználó) kapjon egy emailt, amit a felhasználó ír meg, és link is van benne."

Feliratkozáskor, a felhasználó (aki feliratkozik), akkor kap egy levelet, amivel visszaigazolhatja a feliratkozását, és ha ez sikerül, akkor általában kap még egy levelet, egy üdvözlő üzenetet.

Ezeknek a leveleknek (egy biztos van) beállítható a sablon szövege, amit a honlap adminisztrátora állít be a simplenews beállításai között.

Tehát a felhasználó (aki feliratkozik) nem ír semmilyen levelet.
Vagy ha igen, akkor mit és kinek?

0
0
simont képe

Pontosítok, hogy mit szeretnék: ha valaki feliratkozik a hírlevélre, feliratkozás után kapjon egy üdvözlő emailt.
Van valakinek ötlete?

Simplenews 6.x-1.3 használok.

Köszi!

0
0

SimonT

simont képe

Sikerült megoldanom az Üdvözlő levél a hírlevélre való feliratkozás után problémám. Leírom, hátha valakinek szüksége lesz rá.

Létrehoztam egy Hírlevél tartalmat, ez lett az Üdvözlő email(még ne küldje el, beállítással). Akcióknál létrehoztam a "Send single simplenews newsletter..." akciót, az Üdvözlő emailt állítottam be hozzá. Majd a Simplenews Triggernél "Miután egy felhasználó feliratkozott" triggerhez hozzárendeltem ezt az akciót.
Feliratkozás után, mikor az időzítő lefut, küldi ki az üdvözlő emailt! :)

Szükséges a Simplenews action, és a Trigger unlock modul.

2
0

SimonT