FCKEditor hol volt, hol nem volt! Hol? Hol volt? :)

gepidak képe

Érdekes tapasztalatom van az FCKEdotorral. Két honlapon is láttam már ilyet. Ha új oldalt akarsz létrehozni és a tartalmat feltölteni az editorral, akkor hiába írod bele a mondandódat, ha elmented semmi nem történik. Üres az oldal, hiába nézem a forráskódot, semmi. (pech, mer egy félórát dolgoztam rajta) Ha kikapcsolom ezt a modult és felviszem plain text editorral, akkor ott van a tartalom és utána szerkeszthetem, de ha az FCK-val, akkor semmilyen tartalmat nem ment el a oldal (dp6).
Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Ettől eltekintve rendesen működik a fájl feltöltésekig vissza menőleg.

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
gazsesz képe

Ilyet Internet Explorerel tapasztaltam, de amikor Chrome-ot használtam, akkor nem.
Próbáld ki, hogy amikor beírsz valami tartalmat, akkor ki-bekapcsolod a szövegszerkesztőt, és akkor mi történik.

(mivel néhányszor már én is megszívtam az ilyet, mentés előtt mindig kikopizom a szöveget a vágólapra)

1
0

Gazsesz

gepidak képe

Próbáltam másik helyről és Chrome-mal is, de ugyanaz az a helyzet. Nem menti el a tartalmat az FCKEditor. Bár, ha ki- bekapcsolom többször a váltás a szövegszerkesztőre, akkor müxik. De ez olyan megoldás, mint amikor minden telefonhívás előtt ki kellene szedni az aksit a mobilból.
Szerintem ez drupal, vagy modul probléma lehet. Jól gondolom?

0
0