Drupal telepítése

Anonymous képe

Sziasztok!

Én teljesen új vagyok, most regisztráltam az oldalra! Lennének pár kérdéseim a drupal motorral kapcsolatban.
Egy egyszerű hírportált szeretnék elkészíteni, ahogy néztem a többi drupalos referenciát, úgy néz ki, hogy ez teljesen alkalmas az ilyen célra.
Le is töltöttem a legfrissebb verziót honosítással együtt, kicsomagoltam a leírás szerint.
Aztán a feltöltés után a tárhelyszolgáltató (extra.hu) szerveroldali (500) hibát írt ki. Olvastam, hogy a bizonyos rejtett htaccess fájl egyes ingyenes tárhelyszolgáltatónál nem töltődik fel. Lehet ez lenne a gond? A tárhelyhez még nincs bejegyezve a domain, tehát még arra várnom kell, csak addig is ismerkedni akartam a rendszerrel.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond? És véleménye, hogy mennyire valósítható meg egy egyszerű, hírt közlő hírportál egy drupal rendszeren?
Nem vagyok laikus ilyen téren, a joomla!-val foglalkoztam és foglalkozom még jelenleg is, csináltam már egy pár joomla!-s weblapot!:)

Várom az észrevételeket!

Üdv:
Atikusz

Drupal verzió: 
Nagy Gusztáv képe

Az extrával viszont csak gondod lesz. Érdemes lenne másik szolgáltatót keresned.

Ajánlom figyelmedbe

0
0

Nagy Gusztáv

danny87ers képe

Leszedtem a drupal 5.18 at.
Most ezt az egész cuccost fel kell tölteni a tárhelyre és azután lehet szerkezteni?

0
0
norbiii képe

Igen jól mondod. Feltöltöd az egész kicsomagolt állományt egy megfelelő tárhelyre feltelepíted és már szerkesztheted is az oldalt.

0
0
danny87ers képe

Feltöltöttem filezillaval freeweb-re.
http://danny87ers.fw.hu/

de azt irja nincs semmi

0
0
Nagy Gusztáv képe

Így az első 50 kérdést megspórolhatod.

http://nagygusztav.hu/?q=webes-tartalomkezelo-rendszerek-05

0
0

Nagy Gusztáv

danny87ers képe

Ez a kézi könyv azt elolvastam.
Az elején a cmsaward.hu-n a drupalt nem is lehet tesztelni.

Szóval nem tudom miért nem müködik fw-n pedig filezillaal fel van töltve

0
0
sgabe képe

Kár, hogy ez egy teljesen másik téma. Nyitni kéne egy újat, belinkelni ide és ott folytatni.

0
0