Dilemma

magveto képe

Sziasztok!
Adott egy webshop... Régebben naponta 30-40 regelő volt rajta... Ezen kitűnően segített a honeypot modul...

Viszont azóta egyre többen jelzik, hogy nem tudnak rendelést leadni... Persze vannak kitartó vásárlók, de egy idő után bosszantó tud lenni... A hibaüzenet:

There was a problem with your form submission. Please wait 12 seconds and try again

Aztán vár egy kicsit az ember újraindul a gépezet, majd megint kiírja... :(

Mivel hozzászólni meg szerkeszteni senki nem tud az oldalon, így hiába regisztrálnak be... Kérdésem, hogy mennyire terhelhető ilyen szempontból a rendszer? Vagyis hagyjam kikapcsolva a honeypotot, és nyugodtan regisztráljanak naponta bármennyien, vagy azért van egy limit ami után a rendszer kárára változik a sok regisztráció...

Mi a tapasztalatotok ilyen téren? Előre is köszönöm a hozzászólásokat. :)

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
pp képe

Nincs olyan beállítása a honeypot-nak, hogy regisztrált felhasználók átléphessék? Mert akkor ez a megoldás.

pp

3
0
hosszu.kalman képe

Van egy jogosultsag (Bypass Honeypot protection) ha ezt megadja a bejelentkezett felhasznaloknak akkor elvileg mukodni fog.

6
0
magveto képe

Tyű erre nem is gondoltam, hogy a jogosultságok oldalon is lehet valami... :) Köszönöm! Bepipáltam, teszteltetem... :)

0
0
magveto képe

Letesztelve, kitűnően működik. :) Köszönöm a segítséget. :)

1
0