colorbox frissítés után nem működik

mtom75 képe

Sziasztok!

Képre ha rákattintok megnyílik nagyban de nem a colorbok léptető ablakban.

Mit kell ilyenkor beállítani?

Köszönöm Tamás

Drupal verzió: 
Fórum: 
Sk8erPeter képe

Nem ártana látnunk, hogyan konfiguráltad a mezőt, de sajnos nem túl sok részletet osztottál meg, szóval legfeljebb a sötétben tapogatózhatunk. :(

0
0
mtom75 képe

pl. ha itt: http://budapestilaptopszerviz.hu/asus-v2
akármelyik képre rákattintok bejön a nagy kép de nem a colorbox-ban.

0
0
Sk8erPeter képe

Én ezt értem, de még mindig nem látjuk a konfigurációs felületet, hogy miket állítottál be az admin-felületen az adott fieldre vonatkozóan, és hogyan. Azokról küldj egy-egy screenshotot, és akkor biztos érdemben is hozzá tudunk szólni. :)

0
0
mtom75 képe

hogy kell képet csatolni?

0
-1
Sk8erPeter képe

például http://imgur.com/-ra feltölt, ide belinkel :)

0
0
mtom75 képe

Köszi.

Itt a kép ha erre gondoltok.

colorbox beállítások

0
0
szt képe

Ez melyik verziójú Colorbox?
Colorbox library rendesen fel van telepítve?
(admin/reports/status oldalon nincs hiba?)

0
0
Sk8erPeter képe

Nem erre gondoltam, hanem a képmező beállításaira.

colorbox-insert

ez alapján próbálok találgatni (bár kicsit egyszerűbb lenne, ha nem nekünk kéne találgatni, hanem te írnád le minden infót, amit tudnunk kell, és akkor nem hízik óriásira a topic, ráadásul a problémád is előbb megoldódik), az Insert modult használod? Ez valami sima body fieldbe begyömöszölt képsorozat?

0
0
mtom75 képe

Igen van insert modul is. Csak simán felraktam a képeket.

Ha tudnám a beállításokat akkor elmondanám de nem tudom, beállítani is csak a colorbox oldalon található 3 videóból tudtam, hogy valamennyire működjön,

0
0
duc-sai képe

Nekem rendesen megnyílik colorboxban, igaz elég sokára...Nem méretezted le a képet feltöltéskor, az egyiket megnéztem: 2 165,92 KB, 3648 px × 2736 px. Ez feleslegesen nagy méret, a colorbox különben is csak a böngészőablak méretén belül jeleníti meg - viszont várni kell, amíg betöltődik.
Itt tudod szintén beállítani ezt is a Maximum image resolution mezőben (

If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.

)
Pl. adsz neki 800x600 értéket, töltsd fel újra, insertáld be a helyére, és pillanatok alatt fogja megjeleníteni (azért kell újra feltölteni, mert visszamenőlegesen nem méretez).

0
0
mattil képe

Az adott tartalomtípusnál, a megjelenítésnél a kép mező tulajdonságainál válaszd ki a kép helyett a colorboxot, majd a fogaskerékre kattintva tudod tovább finomítani.

0
0
Schmidt Attila képe

Szia, én is így jártam, mer csak ripsz ropsz letöltöttem a modult, unzip, be a modulok közé, bekapcs, aztán semmi...

readme.txt-ben a megoldás:

Installation:
------------
1. Download and unpack the Colorbox plugin in "sites/all/libraries".
Link: http://colorpowered.com/colorbox/colorbox.zip
Drush users can use the command "drush colorbox-plugin".
2. Download and unpack the Colorbox module directory in your modules folder
(this will usually be "sites/all/modules/").
3. Go to "Administer" -> "Modules" and enable the module.

Én a sites/all/libraries-ba nem másoltam semmit (azaz kihagytam az első lépést), akkor működött úgy ahogy neked is nem.

Miután bemásoltad a libraries-ba a dolgokat, a Colorbox modult kapcsold ki, majd be.

Nem állítom, hogy nálad is ez a baj, de hátha...

0
0
mtom75 képe

Sajnos ez nem segített.
Leszedtem újra föltettem semmi változás nincs colorbox ablakom.

0
0
mtom75 képe

működik köszi a segítségeket.
Hogyan tudok szöveget rakni a képre colorboxba?

0
0
duc-sai képe

Ha képcímre gondolsz: Adminisztráció » Felépítés » Tartalomtípusok » az adott tartalomtípusodban a Mezők kezelése, ezen belül Kép » Szerkesztés.
Jelöld be az Enable Title field -et.
(A korábban feltöltött képeknek az utólag adott cím akkor jelenítődik meg, ha újra berakod a tartalomba.)

0
0
mtom75 képe

Köszönöm erre gondoltam

0
0