... blokk az érvénytelen ... régióhoz volt rendelve, ezért ki lett kapcsolva.

phoenix képe

Sziasztok!

A tárgyban említett sorok fogadnak - a ... helyén soronként változóan többféle kiírás is szerepel.

Így most a weboldal blokk-részre beküldött tartalmak közül semmi se jelenik meg.

Mi a megoldás ilyenkor?

Drupal verzió: 
nemethf képe

Ez akkor fordul elő, ha olyan régióhoz van rendelve a blokk, ami nem létezik az adott sminkben. Nincs deklarálva a sminkhez tartozó .info fájlban (de korábban valószínűleg létezett)
http://drupal.org/node/171205#regions
Módosítottad, vagy cserélted a sminked?

0
0
phoenix képe

Köszönöm a választ.

Ez a jelenség minden sminknél - az alap garland-nál is - jelentkezik.

A használni kívánt sminket mostanában nem módosítottam és nem is cseréltem másikra.

Néztem a linket, de nem igazán értem egyelőre a megoldást.

A weboldal motorja továbbá ezt a két sornyi figyelmeztetést is jelzi ->

"warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/includes/theme.inc on line 1832.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/includes/theme.inc on line 1832."

Az említett sort amennyiben kikommentelem -> "500 HTTP hiba (Internal Server Error): Váratlan feltétel merült fel, miközben a szerver megpróbált eleget tenni a kérésnek." hibaüzenet fogad.

Amit még észrevettem -> a /admin/build/block címen szintén az "500"-as szerver hibaüzenet fogad. Szóval a blokkok beállításait jelenleg módosítani sem tudom.

0
0
nemethf képe

az adott sor kikommentelésével egyértelmű, hogy internal server error-t kapsz, hisz a nyitó kapcsos zárójel kizárásával a foreach scope-ját megszakítod.
Azért nem jelennek meg a blokkok, mert a system_region_list függvény üres tömböt ad vissza.
http://api.drupal.org/api/drupal/modules--system--system.module/function...
A fenti fv kódjából látszik, h a sminkhez tartozó bejegyzésben system tábla info mezőjében a regions tömb üres (vagy épp a sminkhez nem tartozik bejegyzés, amire kis esélyt adok)

Én egy gyorstár ürítéssel kezdenék.

0
0
phoenix képe

Megoldva!

A gyorstár ürítést jól mondtad!

0
0