Új tartalomról értesítés

Anonymous képe

Sziasztok!

Telepítettem a Notifications, a hozzá szükséges Token és Framework modulokat.

A Messaging debug-ot és a Messaging PHPMailer-t nem kapcsoltam be, mert akkor a Jelentés hibát jelez és nem tudom igazán mit is akar.

Ezt írja:

HTML Mail requires the PHP Mailer class to properly send HTML Mail. Please download the 2.0 version (if you use PHP4) or 5.0 version (if you use PHP5) and place the phpmailer folder in your messaging_phpmailer module directory. Rename the folder to "PHPMailer".

De ezt sehol se találom. Ezért kikapcsoltam.

Egyébként mindössze annyit szerettem volna, hogy ha valaki új Tartalmat ír, vagy új Hozzászólást, akkor -e-mailban értesítést kapjon azonnal, mint ahogy a Fórumoknál (pl. phpBB) szokott lenni, ott alapból.

Ha ennek van egyszerűbb módja is (az Akciók és Triggerek természetesen nem csinálják meg) az még jobb lenne.

Sajnos hiába állítom be, hogy Automatikus értesítés érkezzen, csak a Hozzászólásokról jön értesítés, Tartalmakról csak akkor, ha azt a felhasználó bejelöli, amikor már egy konkrét tartalomnál jár.

Hogyan lehet azt beállítani, hogy alapból minden (új) felhasználónak automatikusan érkezzen Tartalmakról is és Hozzászólásokról is e-mail?

Illetve már meglévő felhasználónál hogyan tudom ezt beállítani?

Drupal verzió: 
vacati képe

Valami rosszat kérdeztem?

0
0
szantog képe

Ne uppolj légyszíves, illetve uppolj, de okosan:
1. Te mit tettél, amióta ezt a hozzászólást beírtad?
2. Mit olvastál, minek néztél utána?
3. Miket állítottál, miket tekergettél, és az állítgatásoktól és tekergetésektől mik változtak?
4. Milyen más lehetőségnek néztél utána?

+bónusz: Kérdezd meg magadtól, hogy mindent megtettem-e, hogy megoldjam a problémát?

Magamból kiindulva (de a válaszadók nagy része is biztos egyet ért velem) ennek utána járni kb. egy óra. Viszont dolgoztam már a modullal, viszonylag ismerem, elképzlhető, hogy beírod a tekergetés állítgatásod eredményeit és folyamatát, beugrik valami, amit van időm idevésni.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

vacati képe

Gondoltam inkább a ti időtök menjen, mint az enyém.

0
0
nevergone képe

Ezt légyszíves ne, mert eredetileg olyant írtam ide, amitől te vérig sértve éreznéd magad, engem pedig legalább a csapat fele megutálna itt.
Szóval maradjunk annyiban, hogy a dolog úgy fair, ha minden problémád megoldásába legalább annyi időt és energiát beleteszel, mint a többi hozzászóló összesen.
És ez nem csak most érvényes, hanem mindig.
Ha annyira fontos, chx-től is kérhetsz segítséget, ő igazi nagyágyú, igaz az idő pénz, az övé is.

0
0
vacati képe

Nem hagyhattam ki! :-)

Természetesen nem így gondolom, szerintem nincs is olyan ember, aki így gondolná, vagy ha igen, titkolná...

Csak kíváncsi voltam hányan fognak elküldeni melegebb éghajlatra :-)

Ami a témát illeti: nem óráim, hanem napjaim mentek rá, sosem kérdezek anélkül, hogy már ne próbáltam volna ki mindent, amit egy kezdő kipróbálhat.

Mindegy, megnézem, hátha találok az angol fórumon erről a témáról valamit.

0
0