Átirányítási hiba

greeny képe

Sziasztok,

6.22 -ről frissítettem néhány órája 6.25-re, és azóta a következő jelenség/hiba jelentkezik.

Egy /EN és egy /HU könyvtárba van telepítve 1-1 drupal honlapom.
Ezúttal a /HU lett frissítve a 6.25-ös verzióra.
A telepítés után viszont a magyar nyelvű honlapom összes "Kezdőlap" jellegű hivatkozása a /EN honlapra vezet. Illetve a teljes honlap hivatkozás.

Mi lehet ennek az oka?
Régebben volt már hasonló átirányításos problémám, akkor ha jól emlékszem a .htaccess file-ban volt a megfejtés...de most nem tudom, hogy is tudnám megoldani ezt a problémát.

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv,
Zoli

Drupal verzió: 
greeny képe

Egyelőre megadtam a /hu/index.php hivatkozást az angol nyelvű honlapon, úgy legalább elérehető a magyar honlap is, amíg nem sikerül megfejteni a dolgot.

index.php-ra bejön a honlap, de onnantól kezdve ha "Kezdőlapra" kattintok, ismét visszairányít a másik könyvtárba installált /EN honlapra.

*z

0
0
Sk8erPeter képe

Jól értem, hogy lényegében azonos honlaphoz tartozó magyar, illetve angol nyelv miatt két különböző könyvtárba, két teljesen független Drupalt telepítettél?
Ha így van, akkor első kérdésem: MIÉRT?? :D

Ha nagyon muszáj ehhez a megoldáshoz ragaszkodni, akkor RewriteRule-lal végül is valóban megoldható, de ez így mindenképp nagyon csúf lesz.
Már ha jól értettem az eredeti felvetést.
Azért kérdezek vissza, hogy egyértelmű legyen.

0
0
greeny képe

Kedves Péter,

Köszönöm a választ.

Időközben bemásoltam mindkét helyre az alapértelmezett .htaccess file-t és most úgy tűnik megoldódott a probléma.

Az érdekes volt, hogy a Chrome és IE böngészőkben nem jelentkezett, csak a Firefox esetében...

0
0