Webmail olvasása/írása drupal7 alól...

ibark képe

Sziasztok!

Elég kezdő vagyok, de megfertőzött a dupal, tetszik és szeretnék mélyebben foglalkozni vele...
Két kisebb weboldalt már összedobtam (ismerősöknek) éles szerveren és XAMPP alatt is van már egyre több tapasztalatom...
Most viszont olyan kérés vetődött fel az egyik ismerős részéről, hogy a drupal alapú oldaláról szeretné olvasni az emailjeit, és nem akar bejelentkezni a tárhelyszolgáltató által nyújtott webmail felületen minden egyes alkalommal. Már próbálgattam, telepítettem modulokat, de egyelőre nincs siker. Mailbox-ot már-már engedné létrehozni, de mindig beleütközik abba, hogy alias-t nem enged/tudok létrehozni, ezért a @ utáni részt nem lehet kitölteni...
Ha valaki tudna segíteni, mit használjak, megköszönöm!!!
Üdv. Mindenkinek!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
csakiistvan képe

huha, hasonlo erzesek merulnek fel bennem a fentiek olvasasa utan mikor emberekrol hallok hogy VIM-ben olvassa a leveleit...
Szoval biztos sok mindent meg lehet oldani, de nem hiszem hogy szeretnel ezzel dolgozni. En is szeretnem ha a leveleimet egy automata relevansan megvalaszolna, es nekem csak a munkaval kellene dolgoznom, de azt hiszem meg varnom kell erre, de ha van ra Drupal modul, welcome :)

2
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

ibark képe

Köszi!!!

0
0

iBArk