Webform Views Computed_field

DruTa képe

Üdv!

Végignéztem ezeket a témákat itt, de választ nem találtam.

Egyszerű dolgot szeretnék: egy node, amiben van néhány mező (hirdetésfeladásszerű) és azt szeretném, ha a felhasználó, aki belépett és feladja a hirdetését, ne kelljen a nevét (aminek külön mező van felhasználói adatainál) és telefonszámát mindig beírnia, hanem a beviteli lapon jelenjen meg, mint pl. alapértelmezett érték egy-egy mezőben.

A Computed Fieldbe hiába írom bele a hivatkozását annak a mezőnek, nem jelenik meg, bár lehet nem jót írok be.

Gondoltam akkor megcsinálom Űrlappal (bár szeretném análkül, mivel tényleg csak pár mező kell és az űrlap az szerintem inkább e-mailban elküldött adatokra való. De a legnagyobb bajom vele, hogy a Viewsban nem találok lehetőséget arra, hogy a Webform űrlap megjelenését befolyásoljam, illetve a találati oldalét. Lehet, hogy azt csak a Webformban lehet.

Mindegy. A lényeg, hogy hogyan lehet tök egyszerűen egy node beviteli mezőjébe, alapértelmezésképpen a felhasználó adatait megjeleníteni. Tehát nem csak az eredmény oldalon, hanem már bevitelkor is lássa a felhasználó.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: