Webform 7.x Conditionals hiányzik

zollerkmd képe

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni a következő problémám megoldásához:
Sok-sok weboldalam van, de csak egynél jelentkezik az a probléma, hogy

webform modul segítségével sikeresen létrehoztam egy űrlapot, majd amikor különböző kondíciókkal szerettem volna ellátni, ezt nem tudtam megtenni, mivel hiányzik az "Űrlap" fül oldalhoz tartozó "Conditionals" választási lehetőség (kép mellékelve)

Vajon mi okozhatja ezt a problémát? Hogyan lehet ezt megoldani?

Az alábbi modulok (részek) vannak engedélyezve:
Chaos Tool Suite; Calendar; Date; Backup and Migrate; Colorbox; Insert; Libraries; Menu attributes; Nivo Slider; Site map; Splashify; Token; Transliteration; CKEditor; External Links; IMCE Wysiwyg API bridge; jQuery Update; Wysiwyg; jStorage Library; IMCE; Views; Views UI; Google Analytics; Tagadelic; Tagadelic Taxonomy; Localization update; Webform

Válaszokat, segítséget előre is köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
CsatolmányMéret
Kép ikon Hiányzó "Conditionals"17.93 KB
Kép ikon Meglévő "Conditionals"18.86 KB
Karabiner képe

Ellenőrizni kéne, hogy pontosan melyik Webform verzió van ahol nincs meg a kondíciós fül. A 3.x verzióban még nem volt alapértelmezett külön modul kellet hozzá, más is volt a beállítás módja. A 4.X már része és ebben szerepel a fent bemutatott a kondíciós fül.

2
0
zollerkmd képe

Köszönöm szépen válaszod!

Webform modulból tényleg a 7.x-3.24-es változat volt telepítve. Telepítettem az újabb verziót és már jó is.
(Nem is gondoltam erre, mert a frissítéseket mindig telepítem. Abban a hiszemben voltam, hogy minden modul a legfrissebb verzióban van telepítve.)

0
0