w3c validator

mtom75 képe

w3c validator egy figyelmeztetést ad
w3c figyelmeztetés Hogyan tud ezt eltüntetni?

Köszönöm

Drupal verzió: 
Fórum: 
eager képe

Szerintem ezt most még sehogy.

Számomra úgy tűnik, hogy ez a figyelmeztetés nem a te weblapod forráskódjáról szól.

Ez a figyelmeztetés:

Info Using experimental feature: HTML5 Conformance Checker.

The validator checked your document with an experimental feature: HTML5 Conformance Checker. This feature has been made available for your convenience, but be aware that it may be unreliable, or not perfectly up to date with the latest development of some cutting-edge technologies. If you find any issues with this feature, please report them. Thank you.

Ez tehát arról szól, hogy a HTML5 még fejlődőben van, és a validálása is "dev verzió cipőben jár", és hogy vagy helyes lesz, vagy nem. (Akkor lehet nem helyes, ha a WHATWG (vagy aki a HTML5-öt csinálja) ezen a héten kedden elfogadott egy új szabványt, és a validator szoftverben meg jövő hétig nem updatelik a kérdéses részt. Akkor a köztes időben a w3c validator eredménye pontatlannak fog számítani. Legalábbis én így képzelem el.)

Ha igazam volt, akkor szerintem majd 2-3-4 év múlva leveszik onnan azt a warningot, ha már kicsit jobban kiforr/bestabilizálódik a HTML5.

1
0
mtom75 képe

Köszönöm akkor nem foglalkozok vele.

0
0