Views+taxonomy mezők

zedclans képe

Üdv,
A napokban elakadtam a views állítgatásánál, és nem tudok vele dűlőre jutni. Készítettem vele 2 carousel slider-t amik alap esetben eddig egy tartalomtípusra voltak szűrve (cikk) Ez eddig szépen is működött, viszont most úgy adódott, hogy felesleges plusz munkát csinál nekem ezzel a szűrési feltétellel. Az oldal, amin használom egy commerce webshop, és gondoltam egy nagyot, mi lenne, ha nem tartalomtípusra szűrnék, hanem szótárra. Na, innen jönnek a problémák.
Így kivettem a szűrés közül a tartalomtípust, viszont rászűrtem arra, hogy a „tags” szótárból egyenlőnek kell lennie „felső galéria”vagy „alsó galéria” –val, ebben az esetben ugye csak akkor lesznek megjelenítve az adott mezők, ha ez igaz. (a views formátuma alapból HTML lista, és mezőket kell megjelenítenie) A mezőket szintén ki kell cserélnem, hiszen azok alapesetben ugye a tartalomhoz vannak rendelve, én viszont a szótár kifejezéseinek a nevét, leírását, és képét szeretném megjeleníteni. Ezeket a mezőket felveszem, de nem jelenik meg semmi. biztos, hogy valami apróság kerüli el a figyelmem, de jelenleg teljesen elakadtam ennél a pontnál.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: