Update managerben modulok frissítése dev verzióra

pante képe

Sziasztok!

Problémám az, hogy az update managerben a legfrissebb stable kiadást ajánla fel a modulok frissítésénél és nem a legfrissebb dev kiadást.
Kerestem rá megoldást a modul beállításaiban, de nem találtam.

Hasznos az update manager mert egyszerűsíti a frissítések menetét, viszont nem lehet modulonként meghatározni (pl. egy checkboxal), hogy mely modulokat frissítse új verzióra.
Esetleg ha erre tudtok valamilyen modult, hogy választható legyen mely modult ne frissítse, azt megköszönném!

Példám, amikor nem hasznos a minden modul frissítése a legújabb stable verzióra:

A Wysiwyg modul esetében a stable verzió elég régi: 2012-Oct-02
A dev verziót viszont a mai napig fejlesztik: 2016-Apr-25
Az update manager azt írja a dev verzióra, hogy elavult és frissíti a régi stable-re.
Viszont a régi stable nem tudja kiolvasni az editor library-k verziószámát (bugos), így lényegében a frissítés használhatatlanná teszi a modult.
Ezt szeretném elkerülni, hogy minden frissítésnél utólag külön be ezt a modult be kelljen állítani, mert elrontotta a frissítés!

Köszönöm előre is a segítségeket!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
pante képe

Ami lemaradt: Drupal 7.43 a rendszerem és update manager alatt a core admin/reports/updates/settings modulját értem.

0
0
Balu Ertl képe

Nem technikai oldalról az az ötletem, hogy nem lehet esetleg finom nyomást gyakorolni (pl. issue-ban vagy direkt üzenetben kérni) a modul karbantartóját egy új release kiadására?

0
0
pante képe

Gondolom az új stable sok macerával jár: tesztelgetés, stb. (nem fejlesztek modult, nem tudom)
Így csak úgy nem lehet stable egy dev változat, de lehet tévedek.

Nekem az a fura, hogy ezt a problémát eddig csak én hoztam még fel, nehezen hiszem, hogy csak engem zavar ez a dolog.

0
0
pante képe

Köszönöm, ez jó lesz!

0
0