Többnyelvűsítés kényelmesen?

DruTa képe

Üdv!

Megcsináltam több nyelvre egy honlapot az i18n modul segítségével, de elég macerás egyenként mindent típust (taxonómia, menü, stb.) megkeresni és egyenként fordítgatni, főleg ha frissíteni kell később, mert bővül a honlap, könnyű így kifelejteni valamit.

Tudtok olyan modult, ami egybe összeszed mindent pl. sorokba és oszlopokba rendezve, hogy pl. bal oszlopban az eredeti, mellett az adott nyelvek, így csak végig kéne menni rajta, ahol nincs fordítás beírható lenne. Mert engem nem érdekel, hogy az adott szó, amit fordítani kell az menüben van-e, vagy egy mező neve, csak az, hogy le kell fordítani.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
pp képe

Felület fordításnál ki tudod exportálni, azokat amik a felület fordítást használják erre. Azután azt egy po editorral tudod szerkeszteni, és visszatölteni. A többinél marad a Drupal.

A témában ajánlom még a webloboros kommentemet: http://weblabor.hu/forumok/temak/132475#comment-114552

pp

0
0
DruTa képe

Hát igen én nem a felületre gondoltam, mert az ismertebb nyelveken amúgy is betöltődik, hanem az egyedileg felvitt dolgokra, menük, taxonómiák, mezők, stb.

Az ajánlott hivatkozást megnézem, kösz!

0
0