Telepítés az ininet.hu -ra

vt500 képe

Sziasztok! 6.26-os Drupal telepítéssel próbálkozok az ininet.hu-ra.
(A neobase-ről szeretnék átköltözni ide)

-Létrehoztam a mysql adatbázist
- Bebásoltam a tárhelyre a telepítőt
- Bebásoltam a tárhelyre a fordítást
-A settings.php-ben átírtam az adatbázis elérést, majd bemásoltam a default settings.php mellé.
-Elindítottam a telepítőt, végig is futott, közben kérte a felhasználó nevet, email címet, majd rendben befejeződött.
Kiírja, hogy a telepítés sikeresen befejeződött, alatta a működő webhely megtekinthető szövegre kattintva az alábbi hibaüzenetet kapom:

Az oldal nem található

warning: sleep() has been disabled for security reasons in /wwwroot/includes/lock.inc on line 188.
user warning: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') ORDER BY fit DESC LIMIT 0, 1' at line 1 query: SELECT * FROM menu_router WHERE path IN () ORDER BY fit DESC LIMIT 0, 1 in /wwwroot/includes/menu.inc on line 317.
user warning: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') ORDER BY fit DESC LIMIT 0, 1' at line 1 query: SELECT * FROM menu_router WHERE path IN () ORDER BY fit DESC LIMIT 0, 1 in /wwwroot/includes/menu.inc on line 317.

Az email címemre kaptam egy aktiválás értesítő levelet, de az abban lévő linkre kattintva is oldal nem található hibaüzenetet kapok.

Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?
Ha ezt sikerül valahogy életre keltenem, akkor a phpmyadmin felületen csak egyszerűen importálom a neobaseről lementett adatbázist?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

vt500 képe

Megkérdeztem a ininet webmestert, mi lehet a gond.
Az mondja az inineten csak a Drupal 7 fut.
És tényleg fut:) próbáltam.

0
0