Taxonomy

Fuxy képe

Sziasztok!
Van egy hirdetés feladás tartalom. Több beküldhető mező van amit taxonomiával csináltam. Azt szeretném, hogy a beküldött tartalomban a szótár neve is jelenjen meg, és nem csak a hozzá kapcsolodó beírás.
Így elég gáz.
PL.: ingatlan feladás. beküldésnél van egy mező szótár neve: szobaszám.
Ide írsz egy számot.
Ha beküldöd a tartalmat akkor csak a szoba szám, jelen eszetben csak a szám jelenik meg, így nem tudni mit is jelent.
Remélem érthető voltam.
Köszi

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
aboros képe

nem jelöltél meg drupal verziót a kérdésnél. nagyban függ a válasz ettől.

1
0

-
clear: both;

Fuxy képe

Igazad van bocs.

0
0
aboros képe

és akkor úgy fognak viselkedni, mint bármilyen más becsületes cck mező. keress rá, volt már szó róla többször.

1
0

-
clear: both;

vajdasági képe

Nem lehet hogy csak a mezo labelljat kikapcsolta es nem jeleniti meg? Mert akkor neki pl. az lenne ott hogy "Szobaszam: 3" ...

1
0
Fuxy képe

Az lehet, de hol kell ki, vagy bekapcsolni, mert Én nem találok semmit a beállításba.
Egyébként ezt szeretném, hogy kiírja, hogy szobaszám: 3
KÖszi

0
0
Fuxy képe

Sajnos nem megy. A display options be lehet állítani de marha nagyok lesznek a betűk. Nem szép.

0
0
vajdasági képe

Ha jol ertettem akkor mar megjelenik a kivant szoveg, csak nem tetszik a kinezese? Ha igy van akkor vegulis megoldodott a gond, mostmar csak a sminkben a css -ben csak be kell allitani a szoveg kinezetet ...

0
0
Fuxy képe

Na igen. Megfogtál, ezzel lesz bajom. Anyira kezdő vagyok, hogy azt sem tudom, hogy áljak neki, vagy mit keresek.

0
0
szantog képe

1
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

vajdasági képe

A CSS -nek mindenkepp utanna kell nezned, ez egy olyan dolog hogy latatlanbol szinte senki sem tud segiteni, vagy nagyon reszletessen le kell irnod milyen a sminked meg stb., vagy ha publikus a cim akkor azt add meg vagy kicsit el kell melyedned a CSS -ben.

1
0