Taxonomy term megjelenítések nézetben

vikicica22 képe

Hello mindenkinek!

Hogyan lehet megoldani azt, hogy ne keljen a nézetekhez mindig hozzá adni az újabbnál újabb taxonomy/term/+szám-ot ha a szótárhoz újabb kifejezéseket adok.

1 szótár neve
Cikkek

Kifejezések:
Hírek, Oktatás, Kultúra, Sport

1 nézet útvonal most így néz ki:
/cikkek, /taxonomy/term/1, /taxonomy/term/2, /taxonomy/term/3, /taxonomy/term/4

2 szótár neve
Apróhirdetések

Kifejezések:
Kínál, Keres, Cserél, Ingyen

2 nézet útvonal most így néz ki:
/aprohirdetesek, /taxonomy/term/5, /taxonomy/term/6, /taxonomy/term/7, /taxonomy/term/8

Szeretném bővíteni majd mindegyiknél a kifejezéseket, de ha bővítem, akkor állandóan a nézetekben is egy újabb /taxonomy/term/x-et kell beleraknom. Ezt szeretném elkerülni.

A /taxonomy/term/% próbálkoztam, de csak 1 nézetnél sikerül megvalósítani, ha a 2. nézettnél is ugyan ezt akarom akkor valamiért nem jó.

Valaki tudna erre 2db működő nézet példát küldeni? Azokat, importálva meg tudom nézni, hogy mit, kell beállítani az egyiknél és a másiknál.

Köszönöm előre is a segítséget.

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
dj képe

1
0

Üdv!
Dudás József

vikicica22 képe

Ugyan ezt szeretném, de a panels kihagyásával, hogy csak a views-t használjam fel.

ui: Nagyon jó a leírás, amit belinkeltél működik, végig csináltam.

0
0
aboros képe

page manager + panels kombinációval megy ez. panels nélkül a page manager csak http response code "oldalt" tud "megjeleníteni".

illetve most hogy ezt így leírtam, egy olyan kerülőutat el tudok képzelni (de nem tőlem hallottad) hogy elkészíted a nézeteidet, nem taxonomy/term/42 útvonalon, hanem mindegyiket egy saját útvonalon, pl cikkek/42 és mittudomén ajánlók/77. aztán a page managerrel meg csinálsz variantokat aszerint, hogy hanyas éppen a term id és átirányítod a saját nézetedre. de ez nagyon meh, szinte már hallom ahogy kórusba nyávognak a macskák.

nem bánt a panels, jó az.

1
0

-
clear: both;

vikicica22 képe

Kipróbáltam a leírást, és igen erre volt szükségem.
Köszönöm Dudás József és aboros a segítséget. Nagyon boldog vagyok most :) Imába foglalom a neveteket :)

2
0