tarhely.eu tapasztalatok

Dean képe

Sziasztok!

A tarhely.eu buisness csomagjával tennék hamarosan próbát (Drupal 7 WEB áruházzal), viszont ez a szolgáltató részemről még nincs kipróbálva.
A 198 MB PHP limit és a többi paraméter elég korrektnek tűnik.

Ha valakinek van tapasztalata ennél a szolgáltatónál kérem ne tartsa magában, jöhet jó és rossz is egyaránt!

Köszönettel,
Dean

Drupal verzió: 
knorbi képe

Én náluk voltam sok-sok évig!
Csak jót mondhatok. Segítőkészek, mindent megoldottak amit kértem (még pecl modulokat is fölraktak kifejezetten az én kérésemre!!!).
Nagyon gyors a "netük". A mostani szolgáltatómnál pörög a homokóra rendesen mire bejön a kezdőoldalam. Tárhely.eu-nál ahogy kattintottam már be is töltődött.
Soha nem volt szolgáltatáskiesés a 3-4 év alatt (legalábbis nem vettem észre és a google botok sem)–ellenben a jelenleginél heti szinten küldi a google a maileket, hogy nem elérhető az oldalam :-(
Az áruk kicsit magas, de csak nominálisan. A magas árért cserében 1. osztályu kiszolgálást is kapsz. Sajnos az ár miatt hagytam ott őket, de megszívtam! A jelenlegi szolgáltatóm olcsó, de cserébe sz@r is.
Amint lejár a mostani szerződésem, húzok is vissza hozzájuk!!!

2
0

Kiss Norbert
adatmentespecs.hu

Dean képe

Köszi a leírást.
Egy kicsit óvatos vagyok velük, mert a 2010-es és 2011-es hozzászólásokban sokan szidták őket. Mostanra reméltem kinőtték a régi dolgaikat!

Nekem újdonság hogy a yahoo eldobja a tőlük érkezett leveleket.
Gondolom ennek azért volt előzménye. :)
Ez viszont nagyon ellene szól ennek a szolgáltatónak.

A minőség reményében az évi 15-20,000 közötti magyar szolgáltatók között keresgélek, ahol a legkevesebb gond lehet a Drupal 7 Web-Shop-pal.

0
0
leonidasz képe

php memory mérete webshop esetén jobb ha 256
tárhely.eu-tól küldött leveleket a yahoo eldobja, így aki yahoo címmel regisztrál nem kap levelet.
Amúgy korrektek, megy gyors a szolgáltatás és jó áron adják.
nagy forgalmú sitera szintén nem alkalmas, mivel minden paraméterezve van, processzor, használható memória, stb.
Jobban jársz egy nem cpaneles, stb. adminos szerverrel.

1
0
Dean képe

Említetted hogy webshop esetén a 198 is kevés lesz.
Tudsz esetleg olyan szolgáltatót ajánlani (akár publikusan akár privátban), amely évi 20,000 alatt biztosítja a 256 Mb php memória limitet? Tehát nem csak akkor ha a legnagyobb csomagot fizeted. Elsősorban a magyarok érdekelnének és csak ha egyáltalán nincs ajánlható, akkor a külföldiek.

Hírlevélrendszer is biztosan lesz, így pláne gond lehet ha a yahoo eldobja a tarhely.eu-s leveleket.
Zömében azért az emberek gmail-esek, de elég ha 10-20% yahoo-s.

0
0
szt képe

Nem tudom, ez nem segít-e az eldobott leveleknél...
OFF: Amúgy meg hírlevelekhez külső szolgáltató dukál.

1
0
Dean képe

Köszi ez megoldás lehet.
Azt hittem a szolgáltató tesz rá majd magasról hogy a yahoo eldobja, de látom hogy igyekszik megoldani.
Ez mindenképp pozitív.

Ha a web-shop elmuzsikál 198 Mb-tal, akkor lehet teszek vele egy próbát.
Ha jól emlékszem Übercartos shopot már csináltam úgy hogy nem volt meg a 256, igaz több volt mint a szokásos 128. Egyedi hosztolás volt.

0
0
frksgbr képe

Nagyon sok éve vagyok tarhely.eu ügyfél 40+ domainnel, de most készülök elhagyni őket, mert nem tudják (akarják?) megoldani a Yahoo problémát. Minden felelősséget a Yahoora kennek és a korábban már ebben a fórumban is posztolt SPF beállítást ajánlják, ami pont semmit sem segít. Számtalan hibajegyen és telefonhíváson vagyok túl. Eredménytelenül.

0
0