Tárhely méret csökkentése

Hirdessetek képe

Sziasztok!
Szinte teljesen kezdő vagyok. Informatikus nélkül maradva nem tudom megoldani a következőt: nemrég egy elég nagy összegről kaptam számlát a tárhely-szolgáltatómtól, kérdésemre azt válaszolták, azért nőtt az összeg, mert átléptem az 1 GB-ot (de nem sokkal). Szeretném 1 GB alá vinni az oldalt, h újra az olcsóbb "csomagot" tudjam venni.
A honlapom tele van képekkel, nagy felbontásúakkal. Már töröltem jónéhányat, de ez kevés.
Van mód arra, h további képek törlése nélkül csökkentsek?
www.hirdessetek.hu

Köszönöm
K

Phoere képe

Válassz másik szolgáltatót. Megnéztem a swi.hu-nál vagy, 1 GB tárhely 37000 Ft/év.

Játszva találsz olyat, ahol ennek feléért a sokszorosát kapod. Mivel nem akarok reklámozni senkit, így név nélkül: ahol mi vagyunk, ott 5 GB 13830 Ft, 10 Gb pedig 20955 Ft.

Ha kifejezetten képeket teszel fel a honlapodra - és ahogy látom, igen, plakátok, hátterek, képernyővédők stb. - akkor 1 GB nagyon hamar elfogy. Ráadásul a Drupal a különböző méretű képváltozatokat egyenként létrehozza, tehát egy kép fizikailag több képet jelent a tárhelyen.

Ha maradsz a szolgáltatónál, akkor nem marad más, mint törölni tartalmakból, így az azokhoz csatolt képekből is.

Ez az én véleményem, lehet, hogy másoktól kapsz valamilyen technikai ötletet.

1
0

Csökönyi Ferenc

Hirdessetek képe

Úgy néz ki, h az lesz. Köszönöm :)

0
0