Smink csere utáni hiba

besevári képe

Segítséget szeretnék kérni a következő problémához: Telepítettem egy "Admire Grunge " nevű sminket. A telepítés után a következő hibaüzenet látszik (sajnos nem csak az admin modulban)

Warning: Illegal string offset 'sidebar_first' include() függvényben (C:\xampp\htdocs\drupal\sites\all\themes\admire_grunge\html.tpl.php 17 sor).
Warning: Illegal string offset 'sidebar_last' include() függvényben (C:\xampp\htdocs\drupal\sites\all\themes\admire_grunge\html.tpl.php 17 sor).
Warning: Illegal string offset 'right_dark' include() függvényben (C:\xampp\htdocs\drupal\sites\all\themes\admire_grunge\html.tpl.php 17 sor).

megkerestem a 17. sort, és az ez:

nagyon megköszönném a segítséget!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
besevári képe

szóval a 17. sor ez:
<body class="<?php print  $classes; ; print ' mainbody'; print get_sidebar_state($page['sidebar_first'], $page['sidebar_last'], $page['right_dark']); ?>">

0
0

besevári

aboros képe

van az .info fileban sidebar_last régió? van a template.php ban sidebar_last vagy preprocess_html?

0
0

-
clear: both;

segi képe

de mivel nem a legegyszerűbb alkalmazni, azért inkább megcsináltam helyetted, itt letöltheted a javított sminket.
Amúgy a hibát ez a patch javította.

Mivel a hibát nem tudtam reprodukálni így nem tudom, hogy tényleg javította-e, ezt kérlek ellenőrizd.

1
0

Drupal developer at Cheppers