Simplenews hírlevelek kilistázása

Marvin képe

Sziasztok!

Kezdő drupalos vagyok, nemrég raktam fel a simplenews modult. Lényegében egy hírlap archívumot szeretnék létrehozni. Az lenne a kérdésem, hogyan tudnám a hírleveleket a címlap helyett egy egyszerű oldalon közzétenni?

Előre is köszönöm!

Marvin

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Marvin képe

Ne haragudjatok, közben visszaolvastam egy korábbi hsz-t, és megtaláltam a megoldást.

"és a cimkére kattintasz akkor megkapod a ketagória oldaladat. Ezt már csak menübe kell tenned és kész is.

Címlapra alapértelemezetten olyan tartalmak kerülnek amiknél be van pipálva hogy "címlapra kerül" a közzétételi beállításokban. Ha nincs pipa, nincs tartalom létrejön, de nem jelenik meg a főoldalon."

Ha útban van a téma, akkor légyszíves töröljétek!

0
0
makgab képe

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de a hírlevél is tartalom, tehát megjeleníthető tartalomként.
Érdemes megnézni a views modult, nagyon gyakran használjuk, sokmindent tud. Különböző tartalom és egyéb nézeteket lehet vele létrehozni.

2
0
Marvin képe

Szia!

Röviden összegezve nem értettem, hogy a taxonomy modul hogyan működik, de miután picit utánanéztem, rögtön megoldódott a probléma. (Lényegében azért, amit te is írsz, hogy a hírlevél is tartalom.)

A views-t már régóta halogatom, pedig előbb-utóbb úgyis muszáj lesz azt is felderíteni.

1
0