Search index törlés

Quentaro képe

Sziasztok!

A téma mindent elárul... :) Van egy vadóc 110 megás adatbázis fájlom, ebből kellene mindent törölni, ami nem létszükséglet (a phpMyAdmin nehézségei miatt).
A Backup & migrate illetve a devel segítségével a cache üríthető, és a serch index search dataset is kiszedhető, de még így is találtam jócskán keresési indexre utaló dolgokat, például a comment táblában.

KÉRDÉS: ezeket az adatokat kitörölhetem szőröstül-bőröstül, nem lesz belőle probléma? Ha igen, hol van még ilyen?
Van esetleg valamilyen kedves automata megoldás, modul erre a feladatra? (Az index újraépítés lehetőségnél azt írja, hogy a meglévő dolgokat nem bántja.)

Előre is nagyon szépen köszönöm a hasznos, egyszerű (számomra is érthető) válaszokat, további kellemes hétvégét!
q

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Nagy Gusztáv képe

Szerintem a nem szükséges modulokat kikapcsolhatod, és eltávolíthatod. (Persze csak akkor, ha tényleg nem kellenek már.) Ezzel a modul által generált adatok törlődnek az adatbázisból.

De még így is érdemes először biztonsági mentést csinálni.

0
0

Nagy Gusztáv

Quentaro képe

Konkrétan a search_index tábla adatairól van szó. Az sql fájl nagyrészét ezek a sorok teszik ki.
Lesz instant apokalipszis, ha kitörlöm?

0
0