Remote URL gomb az IMCE felületén

tiburi képe

Sziasztok!

A Drupalhoz több IMCE eszköz is rendelkezésre áll, ami megkönnyíti a felhasználók képkezelési lehetőségeit.

Az egyik nagyon kedvelt modulom az IMCE for FileField, amiből a legjobban a Remote URL funkciót szeretem, hiszen nem kell fel-le töltögetnem képeket, hanem elég a link megadása is és minden megy mint a karikacsapás.

Ez szép és jó de csak egy önálló Filed mezőn működik. Nem tud valaki megoldást arra, hogy ez a funkció elérhető legyen közvetlenül az IMCE felületén? Pl. ha bejön az IMCE, akkor az upload image funkció itt is kiegészüljön a Remote URL-el? WYSIWYG editorban a képek beszúrásához ugyanis ennek hiányában továbbra is fel-le töltögetés az egyetlen megoldás.
Az már csak megjegyzem, hogy ha Plupload integrációval is működne az lenne csak az igazi.

Köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
szantog képe

Media 2.x. Van neki media_wysiwyg része. A pluploadot nem keverném bele a wysiwyg részbe, de még az is elképzelhető, hogy működik. Ha kipróbálod, és meglátod folyamatában, rájössz, miért.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

tiburi képe

Köszönöm, szóval létezik megoldás, de úgy látom ehhez kell a media és a wysiwyg modul, ami az esetemben nincs telepítve.
Bueditor modulként önállóan megy a médiafájlok kezelését pedig megoldottam media modul nélkül.
Akkor ez a dolog ennél a konfigurációnál nem megoldható?

0
0
nevergone képe

Szia!

Szerintem a fejlesztők örömmel veszik a hozzájárulásodat! :)

0
0