Profile2 beágyazás

zeniten képe

Üdvözletem!

Tartalomba mezőként be lehet illeszteni másik tartalomtípussal rendelkező tartalmat, de pl. még Regisztráció típusú entitást is - viszont nem jövök rá hogyan lehetne Profile2 entitást beágyazni.

Merthogy nincs neki tartalomtípusa, tehát nodereference-szel nem lehet, és nem találtam rá másik modult.
A Regisztráció entitás beágyazásához a tartalom beküldésekor nagyon szépen ki lehet választani egy listából melyik kérdéssort tegye fel - nem lehetne ilyen szépen azt is megmondani neki, hogy a Profilt ágyazza be?
Már az is segítség lenne, ha a main profilt be tudnám ágyazni.

Valami ötlet, tapasztalat?

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
rh04 képe

Ha a tartalomtípusnál (content type) hozzáadsz egy Entity reference mezőt, akkor a tartalom létrehozásnál megadhatsz entitásokat, így a Profile is választható lesz, nem?

1
0
zeniten képe

Köszönöm az ötletet, valahogy ezt a modult nem találtam meg pedig igazából ilyet keresem.
Viszont nem pont erre vágytam - logikusan működik, de jó lett volna, ha a saját profilja jelenne meg az illetőnek, amikor az adott tartalomra rámegy, itt viszont egy meglévőt lehet belinkelni. Tovább jó lett volna, ha a /edit (szerkeszthető) profilt ki tudom tenni, ha nincs mondjuk még kitöltve.

0
0