Privát oldal létrehozása

Saburo képe

Üdv!
Még új vagyok ezen a fórumon, eddig Joomlát használtam, a Drupallal csak most ismerkedem, ezért előre is elnézést kérek, ha túlbonyolítom a dolgot...
Azt szeretném megoldani, hogy egy weboldal tartalma kizárólag bejelentkezett felhasználók számára legyen elérhető. Tehát ha valaki megnyitja az oldalt (bármit is írjon a címsorba) és nincs bejelentkezve, akkor egy bejelentkező box jelenjen meg neki. Elsőként arra gondoltam, hogy a sablonban ellenőrzöm, hogy az illető bejelentkezett e, ha igen, akkor megjeleníti az oldalt, ha nem akkor jöhet a box. Mint említettem, Joomlát is használok, és abban a címsorban átadott megfelelő változóval bármely telepített sablon elérhető, így ez a megoldás nem működne.
Tehát a kérdés: a Drupal esetében ez a módszer használható? Ha nem, akkor hogyan tudnám megoldani a problémát?

Drupal verzió: 
Fórum: 
Nagy Gusztáv képe

Egyenlőre felejtsd el a Joomla tudásodat, és inkább módszeresen ismerkedj meg a Drupallal. Szerintem.

Az admin/people/permissions oldalon a Node modulnál a Névtelen felhasználótól vedd ki a " Közzétett tartalmak megtekintése" jogot. Ennyi.

4
0

Nagy Gusztáv