Összefoglaló szerkesztése

Palamka képe

Sziasztok!
Problémám akadt az összefoglaló szerkesztésével. Az http://iskolakungos.hu/ főoldalára szeretnék különböző értesítéseket írni, de nem akarom az egész cikket megjeleníteni, hanem csak egy kivonatot belőle, a főbb információkkal, majd kattintás után legyen olvasható a teljes tartalom.
Itt azt mondjátok, hogy illesszem be a kifejezést ill., hogy

CKEditornál egy nagyon kényelmes gombbal van megoldva (kipipálva a megfelelő beépülőt)

Sajnos a nem használ (az alsó bejegyzésben próbáltam). És nekem nincs olyan gombom sem, amit másik megoldásként javasoltok. Mit kell kipipálni? Bár ezek nem pont azok a megoldások, amik nekem kellenek, mert a cikk elejéből vennének ki egy szeletet. És mint említettem nekem nem az kellene.

Mit javasoltok?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
csakiistvan képe

CKeditoron kivul megoldhato ez, a fielded tipusanak add meg hogy "long text and summary/Hosszu szoveg os osszefoglalo" es akkor megjelenik egy "Body (Edit summary)" felirat a ndoe/add/tartalomtipusod oldalon amikor bekuldod, az Edit summary kattinthato es kapsz egy latszolag masik fieldet amibe azt irsz amit akarsz.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

biotechszab képe

Kipróbálhatod ezt a parancsot az összefoglaló bekezdés után is.
<!--break-->

0
0

Szab

Palamka képe

Már alapból is két mezőm van, de hiába írom bele a cikk kivonatot, nem az jelenik meg, hanem a teljes cikk.
Betettem a parancsot is az összefoglaló végére, de az sem használt.

0
0