Node import Feeds és hierar.tax. segítségével nem sikerül

kiralyj képe

Hali!

Egy anyagot cikk, bekezdés, pont alapján kell kategorizálnom, erre létrehoztam a következő szótárt: Könyv

A kifejezések:
Újság neve
|- 1. cikk
| |- 1. bekezdés
| |-- a) pont
| |-- b) pont
| |- 2. bekezdés
| |-- b) pont
|- 2. cikk
| |- 5. bekezdés
| |-- d) pont
...
|
Kiegészítés
|- 3. cikk
|- Kiegészítés kiegészítése
| |- Kiegészítés kiegészítésének 4. cikk
Kiegészítés 2
|- 1. cikk
...

Hogyan tudom a .csv fájlban megadni, hogy az egyik mező hierarchikus tax. alapú?

Egy példa a .csv fájlom tartalmára:
guid;sorszam;evszam;ujsag;body
"U1";"1";"2010";"Linux >> 1. cikk";"Ez egy szép nap..."

Amikor ezt adom meg a szótár mezőben:
"U1";"1";"2010";"Linux >> 1. cikk";"Ez egy szép nap..."
vagy
"U1";"1";"2010";"Linux>>1. cikk";"Ez egy szép nap..."
vagy
"U1";"1";"2010";"Linux>1. cikk";"Ez egy szép nap...", akkor felveszi újnak egy sorba

Amikor így:
"U1";"1";"2010";"Linux" >> "1. cikk";"Ez egy szép nap..."
vagy
"U1";"1";"2010";"Linux">>"1. cikk";"Ez egy szép nap...", ekkore nem tölti be

A Feeds verzió: 7.x-2.0-alpha5

Az évszám (ez is tax. alapú) betöltéssel is probléma volt, mert azonosítónak nézte a Feeds, de ezt egy patch megoldotta.

Aztán találtam egy másik patch-et, annál már a leírás alapján működött a hierar.tax. alapján történő import, de a felfedett szűrő használatakor csak azt írja ki, hogy pl. 1. bekezdés és alatta a cim, de a szülő kifejezéseket már nem, ez normális működés?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
aboros képe

"a felfedett szűrő használatakor csak azt írja ki, hogy pl. 1. bekezdés és alatta a cim, de a szülő kifejezéseket már nem, ez normális működés?"

igen, normális. mivel a szülő kategóriákba nem tartozik adott node. ez állandó félreértések tárgya a taxonómiával kapcsolatban. ha van egy hierarchikus szótáram, mondjuk:

állatok
» macska
» majom
» mókus
 
növények
» banán
» dinnye
» málna

és létrehozok egy tartalmat, beteszem a "mókus" kategóriába, akkor az "állatok" listázásakor ez a tartalom NEM fog automatikusan megjelenni, mivel csak a "mókus" tidjét hordozza. erre vannak mélység-módosítók, (pl: taxonomy/term/42/7 azokat a nodeokat listázza, amik a 42 -es tidet, illetve annak gyermek tidjeit hordozzák, legfeljebb 7 szint mélyen a 42 -estől) illetve olyan vélemények is vannak, hogy amikor ez kívánatos, automatikusan hozzá kell rendelni a szülőket is a tartalomhoz.
1
0

-
clear: both;

kiralyj képe

Ezt a mélység-módosítást hogyan kell beállítani?

Amit én próbáltam: a filter-hez felvettem a "Has taxonomy terms (with depth)", beállítottam első alkalommal 0-t, aztán -3, majd +3, de nem jelenítette meg a szülőt. Ha ez az, amit írtál, akkor elképzelhető, hogy nem jól importálódott a .csv fájl?

0
0