Nivo slider fordítás hiba - még mindig.

gellert képe

A nivo slider description mezőjét kitöltöttem full html tartalommal. (egy két div és span).

Az angol verziót jól jeleníti meg és ezért feltöltöttem a magyar fordítást is megfelelően, ahogy a tagekkel szerettem volna.

A nivo slider azonban, mintha nem küldené át a html fordítón és sima szövegként jeleníti meg a html tag-eket.

Mivel láttam, hogy nemrég került bele az i18n támogatás, ezért gondoltam megpróbálom a dev verziót is, de nincs siker.

Van valakinek jó ötlete?

Drupal 7.21
Nivo slider 7.x-1.10, ill. dev.
Internationalization 7.x-1.8
és sok más modul.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
csakiistvan képe

Ha egy helyen kell a siteon (pl fooldal) hasznalni varrd be kodba, t fugvennyel kiiratod es nem szopatod magad, annyira...

0
-2

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

gellert képe

Igen, ez is egy jó megoldás, végtére is itt már a tartalomkezelő nehezíti meg a munkát. Ellenben a html tagek kezelését meg tudom tanítani egy titkárnőnek, ezt viszont mindig nekem kell majd változtatni.

Még egyelőre keresgélek, hogy mit-hogy. De ha van valakinek ötlete, szívesen fogadom. Pl: modul output függvény -> template.php-be -> átírni valamire a kimenetet.

0
0
gellert képe

Próbáltam debuggolni, de a logikailag rendben volt a nivo slider modul. Még nem világos számomra, hogy a jquery-vel produkált html kód miért nem fordult át a böngészőben.

Végül leváltottam a nivo slider modult views nivo slider-re és node-onként vittem fel a képeket.

0
0