Nem tudok belépni - Hozzárférés megtagadva

ruscello képe

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Van egy drupalos oldal, amit nem frissítettem kb vagy háromnegyed éve, nem is léptem be tartalmat módosítani. Most szerettem volna belépni, de nem tudok. A helyes jelszóval nem engedett be: "Hozzáférés megtagadva". Próbáltam új jelszót generálni, amihez meg is jött a jelszógeneráló mail, de változtatásnál a "Hozzáférés megtagadva" üzenet fogadott.
A users táblában csináltam új user-t, akinek adtam 1-es uid-t és manuálisan új jelszót, de így sem sikerül, továbbra is megtagad.
A session táblában kikerestem a session azonosítómat, és az uid mezőt 1-re állítottam. Így sem sikerül belépni. tudtok nekem segíteni? Köszönöm előre is!

Fórum: 
flat-z képe

Szia!

Említetted, hogy manuálisan írtad be a jelszót... kódolva tetted?

próbáld meg ezt a sort bemásolni a pass sorba:

$S$DTASEH097NXznirqXqKCC6.akDERX9IQ9uvMh3ZtZYxjeAYZEyEy

majd drupal felületen belépésnél: 123456

Remélem ez megoldja a problémát!

0
0
ruscello képe

Kódolva tettem, természetesen, de ugye ez így nem vezetett eredményre...

0
0
u04pakh képe

Szia!

Ha a fenti nem oldja meg a problémát, akkor próbáld meg ezt (nekem mindig beválik):
Ha jól emlékszek csak D7 alatt működik!!!

Töltsd le a login_helper modult innen.

Másold be a modules mappába.

Az adatbázisod system táblájába futtasd le a következőt:
INSERT INTO `system` (`filename`, `name`, `type`, `owner`, `status`, `bootstrap`, `schema_version`, `weight`, `info`) VALUES ('sites/all/modules/login_helper', 'login_helper', 'module', '', '1', '0', '-1', '0', NULL)

Majd az adatbázisod cache bootstrap táblájában futtasd le a következőt:
TRUNCATE TABLE cache_bootstrap;

Ezután már be kell tudnod lépni és törölheted is a login_helper modult.

0
0
dongodani képe

Szia!

Nálam még egyszer sem fordult elő, hogy adminként, vagy szimpla userként ne tudtam volna belépni a jelszava(i)mmal a rendszerbe.

Ez csak úgy néha rá jön magától és beleáll a görcs, vagy mi...?:-)

0
0
u04pakh képe

PHP 5.6-nál (a munkamenet kezeléssel lehet valami) szoktam random módon találkozni a hibával és fogalmam sincs hogy mi okozhatja. Egyszer sok időm lesz beleásom magam a témába...

0
0
ruscello képe

D7, de mégsem müxik. Úgy tettem, ahogy mondtad, de nem akarja. Hozzáteszem, évekkel ezelőtt foglalkoztam csak hobby szinten Drupallal, webes progival. Mondjuk, ahogy leírtad nagyon szépen, érthetően, nem lehet elrontani, másként csinálni, mégsem vált be eredmény szinten. Nagyon köszi azért! Töröm még a fejem...

0
0