Nem működik drupal.hu-n a tartalmak szerző szerinti szűrése

Sk8erPeter képe

Sziasztok!

Egy ideje zavar a hiba, de csak most jelzem: itt, a drupal.hu-n a tartalmak közötti keresésnél (Views exposed filters) nem működik a szerző szerinti szűrés; 0 találatot ad, akkor is, ha adott szerző biztos, hogy adott már hozzá tartalmat a fórumhoz.

Screenshot:

Szerzők szerinti keresés nem működik

Tudnátok ezt javítani?
Előre is köszi szépen!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
Sk8erPeter képe

Még annyi, hogy a kommentekre való keresés ("Hozzászólás: Szerző") működik, de ez kevéske, mert adott felhasználó által létrehozott topicra szeretnék keresni (pl. saját kérdéseim a fórumon [ergo első hozzászólás a topicban]).

Majd ha lesz rá időtök, kérlek, írjátok meg, várhatunk-e javítást, és ha igen, nagyjából mikorra van betervezve.
Köszi szépen!

1
0
aboros képe

várhattok, nagyjából kb mostra már kész is. ;)

3
0

-
clear: both;

Robert Petras képe

Szuper és köszönöm! Most legalább könnyen ki tudom szűrni azokat, akik csak segítséget kérnek a fórumon (néhol eléggé türelmetlenül), de nem adnak vissza semmit a hazai közösségnek.

1
0
Sk8erPeter képe

Köszi! Ez tök jó, és nagyon örülök neki! Mi volt a gáz vele?
Viszont egy rossz hír, hogy most meg ezzel együtt elromlott a kommentek szűrése. :D
Példa:

drupal.hu - kommentek szerzője szerinti keresés nem működik

Amúgy úgy derítettem ki, hogy rákerestem kíváncsiságból saját kérdés + saját válasz szerint (ne kérdezd, miért :D).

Szerk.:
egyébként esetleg ha nem nagy gáz, a "Hozzászólás: Szerző" mezőt nem tudnátok autocomplete-esíteni? [pirulós fej a kérés miatt] Persze ez nem olyan fontos, de próbálkozni azért lehet. :P (ha igen, nagyon köszi)

1
0
aboros képe

megjavult ez is. ilyen exposed filterhez kell egy relationship és ez valahogy elmászott, nem volt a filternek megadva, hogy használja a relationshipet. (pedig létezett mindkét relationship) fura, nemtom mitől mászhatott el, biztos valami updatenél.

3
0

-
clear: both;

Sk8erPeter képe

Köszi szépen a nagyon gyors javítást! :)

0
0