Modul telepítésnél útvonal hibaüzenet

Anonymous képe

Sziasztok!

Már egy ideje kínlódok azzal, hogy egyszer csak modul telepítéseknél útvonal hibaüzenet jön mindig. Addig minden rendben volt és így is működik minden, de ez nyugtalanító. Sok mindent kipróbáltam, az ajánlott Module Missing Message Fixer modult is, de az nem talált semmit, tehát lefuttatni sem tudtam.

A hibaüzenet:

User warning: The following module has moved within the file system: "itt egy bármilyen modul neve" In order to fix this, clear caches or put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() függvényben ../public_html/includes/bootstrap.inc 1143 sor).

Ezen kívül azt is észrevettem, lehet, hogy van köze hozzá, hogy nagyon sok régi bejegyzés van az adatbázisban. Tehát olyanok, amelyek már nincsenek is az oldalon. Pl. rég töröltem képeket, a tárhelyen sincs, mégis megvan az adatbázisban, vagy régebbi aldomain útvonalak, amik már szintén nem aktuálisak.

Hiába optimalizálom az adatbázist, vagy futtatok hibakeresést, még modult is töltöttem le ehhez, de semmi sem változik.

Ha esetleg van megoldási javaslat, azt köszönettel venném!

Drupal verzió: