Láthatatlan thumbnail képek feltöltést követően

tiburi képe

Sziasztok!

Egyik oldalamon a galériaképek feltöltését PlupLoad felületen biztosítom. A képeket ráhúzással simán fel is tölti a modul rendesen, a képek előnézeti megjelenése azonban nem látszik, így pedig bonyolult a képeket elnevezni.

Persze ha elmentem és utána megint megnyitom szerkesztésre a tartalmat, akkor minden rendben van, csak fura, hogy ez a hiba sehogy sem kikszöbölhető. (legalábbis nekem)

Ti tudtok megoldást arra, hogy megjelenjenek az előnézeti képek, mentéstől függetlenül?

Köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
CsatolmányMéret
Kép ikon Láthatatlan képek a galériában26.88 KB
csakiistvan képe

Bugfix: ráinspektálnék a browserben a törött képre, megnézném melyik mappában keresi, és elkezdeném finomítani a mappa írás/olvasás jogosultságokat.

1
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

tiburi képe

A tanácsod közelebb vitt!

Inspectben SRC-rt ugyan nem látok, mert nincs kép, de a consol-ban jól látszik, hogy:
{"uid":"1", "status":0, "filename":"p17ukr7floeqh10j63d7r0q1neha.jpg", "uri":"temporary:\u002F\u002Fp17ukr7floeqh10j63d7r0q1neha.jpg", "filemime":"image\u002Fjpeg", "filesize":63099, "arg":"53", "timestamp":1372941712, "type":"image", "fid":"24769", "field_license":{"und":[ {"value":"nothing"} ]}}

Itt a temporary u002f mappa a lényeg, ha jól értem.

Amúgy ha megnyitom a tartalmat újra, akkor a kép a site/default/files mappában van már rendesen.

Mit kéne beállítanom még?

Köszi!

0
0
csakiistvan képe

Ugye nem teszi be a site/default/files mappaba amig nem mented a nodeot, addig a tempbe teszi, ott kell keresni a problemat

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

tiburi képe

Nem teszi be, őszintén mondva elképzelésem sincs hova teheti, mert nem találom az upload könyvtárát sem. A phpuploadba semmi sincs...

0
0
tiburi képe

A FireBug erre a könyvtárra mutat, a nem létező képek kapcsán.

sites/default/files/styles/thumbnail/temporary

Itt nem volt temporary könyvtár, létrehoztam egyet. Írhatóra/olvashatóra állítottam, de továbbra sem generálódnak képek. :(

0
0