Képek kezelése

mtom75 képe

Úgy szeretnék megjenítenni képeket, hogy amikor behívódik az oldal akkor kis mozaik képek vannak és ha rákattint valaki akkor megtekintkető nagyban.
Most feltettem a lightbox2 modult de valamiért nem működik.

Valami más megoldással lehet ezt kezelni?
Esetleg megtudja valaki mondani, hogyan kell beállítani?

Köszi

Drupal verzió: 
Fórum: 
csakiistvan képe

A "valamiért nem működik"-et esetleg részletezhetnéd. Mit mond a Drupal a admin/reports/dblog odlalon? PHP hibaüzenet, vagy valami, csak hiányol neki esetleg egy library-t. Jogosultság van e hogy a user használja?

Tipp: Colorbox-al nekem D7-ben nem volt még problémám, próbáld ki

3
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

mtom75 képe

colorbox-ot még nem próbáltam, de köszi a tanácsot kifogom probálni.

Esetleg ha kell tudsz segíteni a beállításba?

Különben nincs hiba üzenetem csak nem lehet a képet nagyítani ha rámegyek semmi se történik.

Köszi

0
-1
Nagy Gusztáv képe

Lásd a jegyzetem 263. oldalát.

2
0

Nagy Gusztáv

mtom75 képe

Nos föl raktam colorbox-ot beállítottam a könyv alapján.
Képre nem tudok kattintani, kép alá nem tudom oda írni mi látható a képen.

Csak a cikk tartalomnál tudok képet állítani, hogy colorbox legyen gondolom ez nem baj.

Amikor a képet rakom be az oldalra akkor a ckeditor szerkesztő felületéről kell vagy az oldalon elhelyezett feltöltővel?
Az utóbbi azért nem jó mert csak egy képet enged.

Mit nem csináltam jól?

0
0
duc-sai képe

Saját tapasztalat: a colorbox modul oldalán, a Colorbox Screencasts részben van 3 videó...nézd meg, csináld végig, részletesen elmagyarázza, mit kell tenned (még akkor is használható, ha nem értenéd teljesen az angol szöveget. Én (is) ebből tanultam meg. (A colorbox modul mellett a képek feltöltésére és a tartalomba beszúráshoz az insert modult használja, nagyon felhasználóbarát a dolog).

1
0
mtom75 képe

tegnapi frissítésig jól működött a colorbox, de most nem lépked képről képre mit kell ilyenkor beállítani?

Köszi

0
0
aboros képe

kérlek nyiss új témát a kérdésednek. köszi.

2
0

-
clear: both;