jelszóval védett galéria

davidadams képe

Sziasztok!

Készítek egy fotós honlapot drupal 7-ben és az egyik feladatom az lenne, hogy a galéria menüpontban feltöltött csoportosított képeket csak azok az emberek láthassák akikről készítette a képeket a fotós.
A galéria menüpontnak egy nézetet hoztam létre és ott vannak csoportosítva a képek. Ez alá szeretnék egy jelszó bekérőt.
Így szeretném, hogy nézzen ki

Köszönöm előre is a segítséget!
Dávid

Fórum: 
szt képe

A Protected node modullal meg lehet csinálni a feladatot.

1
0
davidadams képe

Köszi! Megpróbálom összehozni ezzel a modullal.

0
0
davidadams képe

Sikerült a nézet galériába feltöltött képeket (albumokat) levédenem jelszóval. Ezt a szöveget írja ki: hozzáférés megtagadva Ön nem jogosult az oldal elérésére.
Sajnos a jelszót nem tudom beírni névtelen látogatóként, így a tartalom nem jelenik meg.

0
0
szt képe

A jogosultságoknál (admin/people/permissions) adj jogosultságot a névteleneknek az access protected content és a view protected content jogokra.
Úgy már mennie kell.

0
0
davidadams képe

Megjelent a password helye is, így a jelszót írva azt az üzenete kapom, hogy hozzáférést kaptam a védett tartalomhoz, de nem ugrik a tartalomra,még mindig a jelszó beírásnál vagyok.

0
0
davidadams képe

Most ott tartok, hogy betudom írni a jelszót és a tartalmat is megjeleníti utána, ez eddig jó:-)
Hiába engedélyezem a view protected content jogokra az engedélyt, nem jelenik meg a tartalom a nézetbe, de ha leszedem a védelmet, megjelenik a nézetbe...

0
0
szt képe

A nézetben lehet olyant állítani, hogy "Hozzáférés", ott most talán az van beállítva, hogy "Jogosultság:Közzétett tartalmak megtekintése"
Próbáld ki azzal, hogy Nincs, azzal látszik?

0
0
davidadams képe

Sajna így sem működik, a védett galériákat nem tudom megjeleníteni nézetben :-(

0
0
szt képe

Egy screenshotot mutass akkor légyszi a nézetről, mert ez így elég vakrepülés jellegű.
Arra gondoltam még, hogy a megjelenítés neked most mire van állítva? Ha nem Mező, akkor próbáld azt is ki, légyszi.

0
0
davidadams képe

Még mindig nem akar működni nézetben..

nézet

0
0
szt képe

Egy kicsit furcsa ez Views... hányas verzió ez?
(Ahogy most van, úgy nem lenne szabad látszania a FIELDS részben semminek, csak ennek: "The selected style or row format does not utilize fields.")
A FORMAT rész "Show: Content"-et kellene átállítani Fields-re először.

0
0
davidadams képe

Rendben átállítottam Fields-re, de még mindig nem látszik.
A Views -om 7.x-3.6-os

0
0
szt képe

Oké, akkor most hozzá lehet adni a fieldeket, amiket akarsz mutatni, mert így a nézetben a mezőkre nem lesz hatással a jelszóval való elrejtés, csak a renderelt tartalomra.
Viszont a továbbiakat ne a Master display-en, hanem a Page-en csináld, mert végeredményben az fogja adni a nézetoldaladat.

0
0
davidadams képe

Úgy tettem ahogy mondtad, de még mindig nem látom a jelszóval védett galériákat. Köszi az eddigi segítségeket :-)

0
0