Hivatkozás mezőcsoportra, sorra views-ban?

HF leon képe

Van egyszerű megoldás arra, hogy mezőcsoportból, vagy sorból készíthessünk hivatkozásokat? Amolyan kártyaként megjelenítve a mezőket és így a kártyára alkalmazva a hivatkozást.

a
--------------------------
| mező1 |
| mező2 |
| mező3 |
--------------------------
/a

Vagyis a fenti sematikus ábrához hasonlóan, ahol a kártyák egy tartalom rövid leírását, létrehozását és címét tartalmaznák. A views-ban a linket bekapcsolva, vagy külön szöveg adható meg hivatkozásként, illetve a cím mezőből csinál hivatkozást. Én viszont az egészből szeretnék hivatkozást csinálni.

Meg lehet ezt oldani a drupal8 views moduljában?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
szantog képe

'a
--------------------------
| mező1 |
| mező2 |
| mező3 |
--------------------------
/a'

helyett

div
--------------------------
| mező1 |
| mező2 |
| mező3 |
| mező4 = a/a |
--------------------------
/div

Mező 4-et css-el ki tudod terjeszteni az egész divre, így szóval az egész card egy link lesz. A mező 4 linkjét meg viewsal ezerféleképp elő lehet állítani.

1
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

HF leon képe

::after / ::before használatára gondoltál?

Ezt a megoldást ismerem, de szerettem volna fizikailag is linké formálni a kártyát.
Fizikai megoldás tehát nincs erre a problémára?

Minden esetre köszönöm a választ. Reméltem, hogy van lehetőség a views modul ilyetén befolyásolására is, de igazad van végül is így is megoldható.

0
0
hunostor képe

Egy globális text "Global: Custom text" mezőt kell felvenni a viewsban. Ezt a mező sorrendben, az utolsó mező legyen. A többi mezőt kiveszed a megjelenítésből "Exclude from display". Majd ennél az utolsó "Global: Custom text" mezőnél a Replacement patterns résznél láthatod, hogy az előtte lévő mezők patternjeivel tulajdonképpen benne létrehozhatod ezeket a mezőket. Így elég a "Global: Custom text" mezőbe beleírni bármilyen HTML-t, a mezőket szépen a HTML be beleileszted, ahol szeretnéd látni. Mondjuk egy link esetén: "<a href="[path]" title="[title]">[image]</a>" . így nézne ki egy kép link.

1
0

Poroszkai Attila

HF leon képe

Köszönöm szépen pont ezt kerestem!

Nem is értem, mért nem jutott elsőre eszembe ez a megoldás, pedig adja magát :).

0
0