HELP!

Putgab képe

Segítsetek légy-szíves!

Kikapcsoltam a browscap block modult, azóta nem jön be az oldal. Mindig a mobil akar bejönni, de csak rángatózik lefől.

Hogyan tudnám visszaállítani, mert az oldalba nem tudok belépni.

Előre is köszönöm.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Balu Ertl képe

Szia,

Segíts kérlek pontosítani, hogy mi a probléma. Elolvastam a vonatkozó Browscap block modul leírását, de azzal együtt sem elég világos:

Kikapcsoltam a browscap block modult, azóta nem jön be az oldal.

Mi értesz az alatt, hogy nem jön be az oldal? Teljesen fehér képernyőt kapsz bármi üzenet nélkül (WSOD) vagy a „Webhelyen váratlan hiba történt. Később érdemes újra próbálkozni.” üzenet?

Mindig a mobil akar bejönni,

A mobil micsoda? Van egy mobilspecifikus sminked és az jelenik meg akkor is, amikor elvileg nem kéne?

de csak rángatózik lefől.

Ezt hogy érted? Magától görgetődik az oldal a lap teje és alja között? Vagy mire gondolsz?

mert az oldalba nem tudok belépni.

A /user/login oldalt eléred? Ott megjelennek a usernév és jelszó mezők?

1
0
Putgab képe

Szia!

Frissítenem kellene a browscap modult, mert a rendszer azt írja ki, hogy nincs telepítve.
Ehhez először a browscap bock modult kell kikapcsolni. Miután kikapcsoltam és elmentettem, az oldal nem jött vissza, hanem mobil nézetbe kapcsolt át és próbált valamit betölteni, de nem tudta, ezért rángatózott.
Sikerült nagy nehezen megoldanom. Bementem az adatbázisba, visszakapcsoltam a systemben a statusnál a modult, majd updateltem.
A frissítés még mindig nincs elvégezve, mert azóta nem merem kikapcsolni a modult.

Tudsz segíteni?

Előre is köszi.

0
0