geofield + geocoder

gerisz képe

Üdvözletem!

Mit szerettem volna:
Tartalom beküldésekor megadni egy címet, kitöltése után az adott címet megjeleníteni egy térképen.( Amennyiben nem jó helyre tenné, akkor a marker helyét lehessen változtatni )
Ezután views-al kilistázni egy térképen az adott címet vagy a korrigáltat.

Amire gondoltam hogy szükségem lesz:
cím megadás - addressfield+addressfield_hu
címből geocodolni térképre - geofield+geocoder+openlayers
(geophp, libraries stb...)

Ami működik:
1)Tartalomnál felvéve egy geofield + Geocode from another field(felülettel). Ahol az addresfieldből vesszük át az adatokat.
Szépen kiírja a koordinátákat. Views+opnlayers... megy térképre, működik.

Ami nem működik:

1)Amennyiben az addressfield beállításainál kiválasztom a Hungary add-on-t(addressfield_hu modul).Akkor vannak olyan címek amit képtelen megemészteni a geofield.( pl: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye ; Csaroda ; 4844 ; József Attila utca 33 )

Ez most a geofield+geocoder hibája vagy az addressfield_hu -é ?

2)Tartalomnál geofield + Openlayers map(felülettel), beállításoknál kipipálva: Enable geocoding of location data - addresfieldből.
Ebben az esetbe tartalom beküldésénél, ha kivan töltve az address mezők akkor egy gomb segítségével szépen kirakja a markert a térképre megfelelő helyre. Viszont tartalom mentésekor nem maradnak meg a koordináták. Akkor sem ha manuálisan jelölök be egy helyet.

geofield + Openlayers map(felülettel)- Ennek is egy WKT(well known text) formátumot kellene visszaadnia vagy nem ?

Válaszokat előre is köszönöm.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: