Fórum főtéma - altéma struktúra

pante képe

Sziasztok!

Létrehoztam egy fórumszerkezetet fastruktúra szerűen:
A (főtéma)
-1 (altéma)
-2
B
-1
-2

Problémám az, hogy ha a fórum főoldalára lépek (/forum) akkor nem csak az A, B főtémákat látom, hanem a főtémákhoz tartozó altémákat is (1, 2), pedig a fórum struktúráját (admin/structure/forum) alá-fölé rendeltségi viszonyban állítottam be.

Ezt hogyan tudnám megoldani, hogy csak akkor lássam egy főtéma altémáját (vagyis a szülő gyermekeit), ha a főtémába belépek?

Más szóval: valami hasonló kapcsolót keresek, mint a menüstruktúra kialakításánál a nyitott állapotban történő megjelenítés kikapcsolása.

Köszönöm a válaszokat!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
pante képe

Elnézést, de félrekattintottam... ide szerettem volna létrehozni a témámat: http://drupal.hu/forum/temak/modulok-haszn%C3%A1lata
Sajnos már nem tudom utólag szerkeszteni, így megkérnék egy admint, hogy helyezze át! Köszönöm!

0
0
Nagy Gusztáv képe

Áttettem

1
0

Nagy Gusztáv

pante képe

Még egy kérdés felmerült bennem, hogy itt olvastam róla, hogy létezik egy kapcsoló, amivel a Drupal fórumát át lehet állitani lineárisra. Ezt a kapcsolót hol találom?

0
0
Nagy Gusztáv képe

Pl. az admin/structure/types/manage/forum oldalon a Hozzászólás beküldési beállítások / Beágyazott elől kiveszed a pipát.

1
0

Nagy Gusztáv