Flowplayer API Modul használata

csontom képe

Sziasztok!

szeretném használni a flowplayer lejátszót a weboldalamon, addig el is jutottam, hogy modul fent, beállításai megvannak, player előnézet van. Na most én ezt tartalomtípusba szeretném betenni, mint video field. Magyarul, ha én feltöltök a video fieldbe egy mp4 file-t, akkor a flowplayer jelenjen meg a tartalom node oldalán.

Ezt hogy tudom megtenni, ugyanis a flowplayer modul fieldet nem hozott létre.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
csontom képe

Valaki?

0
-2
dongodani képe

Ez csak egy API a többi videókat kezelő modul számára, ezért a Video és/vagy az Embedded Media Field modulokat is fel kellene tenni mivel szerintem csak azokkal együttműködve lesz majd formattere a megjelenések beállításánál. A videót pedig sima fájl típusú mezőben tölteném fel a kiterjesztések megadása mellett, de lehetséges, hogy a Video modul már létrehoz majd egy saját feltöltési mezőt. Legalábbis én így kezdenék hozzá...

0
0
SecMan képe

Nem ismerem a modult, de a leírását olvasva nincs szó arról, hogy létrehozna mezőt, hanem azt neked kell különböző function-nel megoldanod.
Illetve szintén a leírása alapján az Embedded Media Field modullal vagy a Video modullal lehet együtt használni.

0
0