Field Permissions egy kicsit bővítve

kalmarr képe

Sziasztok,

a következő lenne a problémám és a kérdésem:

Szeretnék létrehozni egy oldalt, ami adatokat tartalmaz. Az adatokat tartalom ként vinném fel mezőkben pedig tárolnám az adatokat.
Ezen tartalmakon lévő adatok (mezőket), pedig valamilyen kredit rendszerben lehetne megnyitni (láthatóvá tenni).

pl:
Név
Város
Adat1
Adat2

Ha kíváncsi az adott tartalom adatára, akkor megrendeli, ekkor megjelennek az adott tartalmon szereplő adatok.

Nem a megrendelés metodikája az érdekes, az egy másik kérdés, hanem hogy csak az adott tartalom mező adatai jelenjenek meg csak megrendeléskor és ne az összes ugyan olyan tartalom típuson szereplő mező adatai.

Találtam egy modult "Field Permissions", de ez az összes tartalom típus adatait fogja kezelni.
Kérdés, hogy létezik-e olyan modul, ami képes akár csak egy tartalmat kezelni, vagy a tartalmakat ilyen egyedi szinten szabályozni?

Köszi előre is!

KALMI

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
kalmarr képe

Egy olyan segítséget kaphatok a profiktól, hogy van-e ilyen rendszer (ehhez hasonló), vagy fejleszteni kellene ;)

Köszi!

KALMI

0
0
drgyz képe

https://drupal.org/project/content_access

Nemcsak tartalomtípusonként, hanem tartalmanként is szabályozható (még nem próbáltam).

0
0
Nagy Gusztáv képe

Nem lesz jó megoldás, mert ezzel nem lehet felhasználónként jogot adni. Pedig itt az kellene.

0
0

Nagy Gusztáv

drgyz képe

https://drupal.org/project/nodeaccess

Itt ezt írja: Users with the 'grant node permissions' permission will have a grant tab on node pages which allows them to grant access to that node by user or role.
Felhasználóként v. szerepkörként adható hozzáférés.

0
0
kalmarr képe

Tehát, akkor sajnos jól feltételezem olyan modul már nincs ami felhasználónként képes erre, vagy esetleg valamilyen kombinációt lehetne-e erre megoldásként használni?

U.I.
Nagy Gusztávnak szántam..., csak most tudtam elküldeni.

0
0
knorbi képe

Amikor létrejön egy node, a Név és Város field megtekinthető bárki számára, az Adat field-ek nem láthatók.
Ha megrendelte egy felhasználó, akkor a megrendelt field is látható legyen az ő számára, de csak az adott node-on.
Tehát node-onként és azon belül field-enként kell szabályozni minden egyes user jogosultságát.

0
0

Kiss Norbert
adatmentespecs.hu