Drupal.hu problémák

KisTasi képe

Sziasztok!

A drupal.hu-n több hibát is észleltem, amelyeket most szeretnék megosztani az adminisztrátorokkal.

Első probléma az volna hogy a "Munkaajánlatok" menüpontnál akkor is ott van a "Munkaajánlat hozzáadása" hivatkozás, ha anonymusként nézem, viszont ha rákattintok akkor megtagadja a hozzáférést.

Másik az, hogy a Planet részben a "sajt" felhasználó valamilyen oknál fogva kettő (egymás melletti) helyen is megtalálható, valamit a "pp", "Désiré" és "Balogh Zoltán" felhasználó neve el van csúszva, oldalra.

Szintén a Planetbe van az a hiba, hogy a "gergely" nevű user írásai alatt címkék jelennek meg, amelyek valójában helytelen, oldalon belüli hivatkozások.

Továbbá számomra kevésbé érthető az, hogy bejelentkezve a címlapon miért jelenik meg a kézikönyv lapozója, és az, hogy fórumtéma beküldésekor mi okán jelenik meg a "Taxonomy upgrade extras" mező.

Üdvözlettel: KisTasi

Drupal verzió: 
Fórum: 
h0mer képe

Észrevettem, hogy a 2012-es Drupal hétvége programjait böngészve az arany és ezüst fokozatú támogatók egymás alá esnek be.

Firefox 16.0.2, Chrome 23.0.1271.64 m és Internet Explorer 9.0.8112.16421 alatt is.

http://drupal.hu/konferencia/2012/program

1
0
csakiistvan képe

ha az oldalsávról van szó, köszönjük a jelzést, fixáltam.

1
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest