Drupal7 Taxonomy queue subqueue lista/sorrend

burgt képe

Sziasztok!

Adott egy szótár/vocabulary, benne néhány kategória/term amivel tartalmak/node vannak rendszerezve (ez általában így is van).
Egy tartalom több kategóriában is szerepelhet - tartalom kombinációk egyedi sorrendben.
Azt szeretném elérni hogy ha egy taxonomy term-re kattintok, megjelenjenek a tartalmak a term-hez rendelt megfelelő sorrendben. A sorrendet manuálisan szeretném kialakítani.

Az eddigi megoldás a Nodequeue, taxonomy queue, subqueue és a Views /taxonomy/term/% utvonal cseréjével nem bizonyult megfelelőnek, mert a node annyiszor jelenik meg a listán ahány term van hozzárendelve.

NODE-01 - TERM-02, TERM-03, TERM-05
NODE-02 - TERM-02, TERM-03, TERM-04
NODE-03 - TERM-02, TERM-06

Azt szeretném elérni hogy a TERM-02 három tartalmat jelenítsen meg, ne nyolcat.

Views beállítások:
- Relationships: Nodequeue: Queue
- Sort criteria: (queue) Nodequeue: Position (asc)
- Filter criteria: Content: Published or admin
- Contextual filters: Content: Has taxonomy term ID (with depth), Content: Has taxonomy term ID depth modifier

Hol keressem a hibát? Mit csinálok rosszul?
Van ötlete valakinek a megoldásra?

Köszönöm

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
szt képe

A view szerkesztésénél az "Advanced" lenyílóban van egy olyan, hogy "Query settings", abban kapcsold be a "Distinct" opciót.

0
0
burgt képe

...bekapcsoltam, nem segített.
Ha viszont kikapcsolom a Views alatt a taxonomy -hoz rendelt view -ot és az alap taxonomy szótárkészletét (/taxonomy/term/%) használom akkor nincs duplicitás de sorrend sincs...

0
0
burgt képe

Nem hagyott nyugodni a gondolat hogy nem sikerül a D7 Views modullal összehozni a kívánt megjelenítést, ezért elkészítettem a koncepció tükörképét D6 -ban.
Itt sem működött! Ugyanaz a végeredmény. Már-már azt gondoltam hiba van a D7 -ben de a D6 meggyőzött hogy nem.

Megoldás:
- külön szótárat kell létrehozni minden témának amelyekben az egyes kategóriákba egy bizonyos NODE csak 1x lehet besorolva mert ellenkező esetben a Views többször jeleníti meg.
Ez így utólag logikus, mert ahány címkével van megjelölve egy NODE egy szótáron belül annyiszor jeleníti meg a Views a szótárban levő TERM -re való hivatkozásnál.

0
0